Menu
Úvod  › 

Průvodce dokonalou pomstou pro muže

Dělal jste, co chtěla. Dokonce jste byl ochotný i změnit se a přesto vám dala kopačky. Zůstal jste sám se zlomeným srdcem a pořádným vztekem. Hlavu vzhůru, poradíme vám, jak jí donutit, aby svého rozhodnutí litovala.

Dal jste do vašeho vztahu spoustu času, energie a určitě i peněz a teď se ukázalo, že vaše citová investice vyšla na prázdno. Není divu, že se cítíte podvedený, zklamaný a vzteklý. Samozřejmě, že ji chcete vidět, jak si rve vlasy, že vás pustila k vodě. Přemýšlíte nad zvlášť povedenu pomstou? Je to sice trochu dětinské, ale pokud vám to pomůže, jděte do toho!

Zapracujte na sobě

Zaprvé a především se přestaňte litovat, spolkněte fňukání a zvedněte zadek z gauče. Krok číslo jedna má heslo: Hoďte se do parády. Nakupte si nové oblečení, začněte běhat, choďte do fitka, zajděte si ke kadeřníkovi, jakkoli se vám to jeví perverzní. Ženy reagují na zevnějšek velmi citlivě a vzměny ve vašem vzhledu si zcela jistě všimne i vaše bývalá.

Navíc je pravděpodobné, že jste se nechal vztahem (zvlášť pokud byl dlouhodobějšího rázu) ukolébat a trochu v péči o svůj vzhled polevil. Teď je ale ta správná doba, abyste na sobě zapracoval. Jednak vám pozitivní změna vzhledu vylepší sebevědomí a jednak přitáhnete její pozornost. Začne jí vrtat hlavou, jak to, že se neutápíte v depresích a nepotulujete se po městě s umaštěnými vlasy a prázdným pohledem. Určitě jí napadne, že už jste si za ni našel náhradu, nebo jste na lovu. Vidina konkurence vám dodá na přitažlivosti a není vyloučené, že ji vybičuje k návratu k vám.

Sex s kamarádkou

Kamarádíte se s nejlepší kamarádkou své bývalé? Výborně! Vytáhněte ji na pár drinků a pokud tomu okolnosti jen trochu nahrávají, začněte sní flirtovat. Uvědomte si, že máte obrovskou výhodu, protože dokud jste ještě chodil s její kamarádkou, ty dvě vás spolu dokonale probraly a vaše bývalá vám (alespoň zpočátku) udělala určitě vynikající reklamu. Teď si spojte dohromady její zvědavost, provokaci zapovězeného tabu a vaše komplimenty. Pokud to vezmete za správný konec, můžete se vsadit, že skončí v dohledné době ve vaší posteli.

Sexuální napětí podpořené vědomím, že děláte něco, co by se rozhodně nemělo dostat do čítanek, vám oběma přihraje naprosto výjimečný zážitek. Bonusem je, že si můžete sám vybrat, jestli se spokojíte s vnitřním uspokojením, nebo se postaráte o to, aby se o tom dozvěděla vaše bývalá. Obě varianty mohou být mimořádně lákavé a efektní.

Nahlodejte jí vztah

Vezměte všechny milostné vzkazy, narozeninová přání a dárky, které vám v průběhu vaše vztahu dala, naskládejte je do krabice a pošlete jí je. Samozřejmě by bylo ideální, kdyby u jejího otevření byl přítomen i její současný partner, což si však jen velmi těžko pojistíte. Vsaďte však na to, že všechny ženy v sobě mají sentimentální strunu a rády si nechávají vzpomínky na minulé vztahy i po rozchodech. Takže existuje relativně velká pravděpodobnost, že na ně její současný dřív nebo později narazí.

Potom můžete vsadit své boty, že ho určitě nepotěší, když uvidí, že stejné věci, jako říká teď jemu, opakovala před časem někomu jinému.

Zařiďte si nový život

Ať už se jí rozhonete pomstít nebo jste přesvědčeni, že vám za to nestojí, rozhodně byste měli v každém případě respektovat následující pravidla: Nechte ji odejít a za žádných okolností nežebrejte a neproste, aby se k vám vrátila a neopouštěla vás. Tak si jen vybudujete image zoufalce, který se bez ní nemůže obejít a to přece není pravda. Dejte si minimálně tři dny po jejím odchodu, než se jí poprvé ozvete.

Pokud s ní budete mluvit, důsledně se vyhýbejte rozhovoru o vašem vztahu, citech, nebo o tom, jak se cítíte mizerně. Držte konverzaci v nezávazné společnské rovině, vybrečet se můžete později v soukromí domova. Nesmí z vás získat pocit, že váš život bez ní ztratil cenu, i v případě, že to tak cítíte.

Ať už na to máte náladu, nebo ne, choďte se bavit a stýkejte se s přáteli. Jen tak se vám ji podaří přesvědčit, že jste rozchod v pohodě překonali. Pokuste se najít si za ní co nejrychleji náhradu, i kdyby mělo jít jen o sexuální románek. Alespoň se odreagujete a možná ve váš prospěch zapracuje její žárlivost a bude vás vidět novýma očima. Pokud vám zavolá nebo napíše, držte si cíleně odstup a nechte ji chvíli vydusit. Nejste přece cvičený pejsek, který přiběhne na její písknutí. Nezapomeňte, že hlavní zbraní je trpělivost a nejlepší pomstou potom váš úspěch.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Partnerské války