Menu
Úvod  › 

5 vět, které nikdy nesmíte říct své přítelkyni

Existují prohlášení, která vás spolehlivě katapultují mezi single. Nebo alespoň výrazně zvýší vaše šance na rozchod. Víte, které to jsou?

1. "Uklidni se"

Ječí na vás, až vám zaléhá v uších, a vy byste rád, aby už konečně snížila kadenci a mohli jste se zase chvíli bavit jako lidi. A právě tehdy se dopustíte toho těžkého hříchu a doporučíte jí, ať ubere plyn. Jediné čeho tím ale dosáhnete je to, že začne ječet mnohem víc a vydrží jí to delší dobu. Ženský mozek si vaše napomenutí totiž okamžitě přeloží jako: "Jsi hysterka." Mnohem efektnějšího výsledku dosáhnete lehkou strategií. Stačí si chvíli sypat popel na hlavu, aby se obrousily největší hrany a přešel jí vztek. Potom může nastoupit skutečné vyjednávání.

2. "Jsi stejná jako tvoje matka."

Pokud její matka není vyhlášená krasavice a vy své partnerce touto větou neskládáte kompliment, zapomeňte na to. Jednou větou si to tak "pohnojíte" hned na dvou frontách. Je úplně jedno, jaký vztah má se svou zploditelkou, toto prohlášení prostě nelze interpretovat kladně.

3. "Nepřibrala jsi trochu?"

I kdyby to byla pravda, v žádném případě jí to neříkejte. Ona sama moc dobře ví, že nemůže dopnout žádné kalhoty, které má ve skříni. Logicky je vzteklá a logicky bude hledat nejbližší a nejsnazší cíl, na kterém by se mohla vybít. Takovou otázkou jí nastartujete a následující průběh může být velmi nepříjemný až nebezpečný.

4. "Ta Lenka je fakt krásná."

Špatně, špatně, špatně. A ještě hůř, pokud je Lenka na seznamu jejích nepřátel. Ženy mají velmi vyvinutý smysl pro soupeření a pokud jen ucítí náznak toho, že má nad nimi navrch jejich konkurentka, vaše partnerská pohoda bude ohrožená na hodně dlouhou dobu.

5. "Já se nikdy neožením."

Tváří se, že je jí z bílých šatů fyzicky nevolno, a hlasitě prohlašuje, že ona na svůj vztah nepotřebuje žádný úřední papír? To ale vůbec neznamená, že se skutečně nechce vdávat. Tím se vám jen ženskou logickou snaží naznačit, že vy byste měl být ten, kdo projeví iniciativu a bude se jí snažit přesvědčit, že by si vás měla vzít. Zklamete ji, pokud to neuděláte, ale zcela ji rozzuříte, jestli budete prohlašovat, že se nikdy nehodláte ženit.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Partnerské války