Menu
Úvod  › 

Online bussiness, který můžete rozjet za pár hodin

Už vás nebaví čekat na pravidelnou výplatu, ale na velké podnikání se necíte? Přinášíme vám tipy na online bussiness, na jehož rozjetí vám bude stačit jen pár hodin.

Většina lidí má podnikání spojeno s velkými investicemi, obrovským úsilím, energií i časem. Jenže podnikat můžete i s minimálními investicemi, z domova a během pár hodin. Pokud nečekáte hned od začátku závratné výdělky a stačí vám skromnější start, potřebujete v podstatě jen připojení k internetu a během několika hodin můžete mít svůj vlastní online bussiness. Inspirujte se:

Využijte internetová tržiště

Pokud potřebujete rychle hotovost, využijte rozhodně internetové bazary (eBay, Aukro, Sbazar...). Projděte doma skříně, sklepy, půdy a další prostory, které skrývají věci, které už velmi pravděpodobně nikdy nebudete potřebovat, nebo které vám po někom zůstaly. Můžete se zeptat i dalších členů rodiny, čeho by se rádi zbavili. Určitě najdete společně celou řadu věcí, které vám jen zabírají místo. Samozřejmě nemůžete očekávat, že se prodá všechno a okamžitě. Je dost možné, že budete muset svou nabídku obnovit a inzerát aktualizovat. Nicméně ve finále většina z nich najde svého kupce a vy získáte nejen prostor, ale i peníze navíc.

Nabídněte své služby

Už i u nás se rozvinula móda různých službičkomatů a stovkomatů, tedy stránek, na kterých můžete nabídnout za pár korun své služby, o které si myslíte, že by mohl být zájem. Umíte například psát články, fotit, sestavit trénink či jídelníček na míru, nebo cokoli jiného, co si myslíte, že by mohlo najít svého kupce? Nabídněte své služby na některém ze "službičkových" serverů.

Eshop

Jste přesvědčeni, že máte dobrý nápad a objevili jste díru na trhu? Založte si svůj vlastní eshop a zkuste, zda bude o vaše zboží zájem. Základem je nechat si vytvořit kvalitní webové stránky. To vás dokonce nemusí stát ani korunu. Například webhostingová společnost Banan.cz nabízí profesionální webhosting, k tomu tvorbu webových stránek šitých na míru zákazníkovi a kompletní administrování obsahové části webu zcela zdarma. Zřízení bankovního účtu zvládnete za pár minut přes internet a pak už záleží jen na vás, jak dokážete své nápady prodat a zpeněžit.

Affiliate marketing

Nemáte žádné zboží, které byste prodávali, ale vlastníte webové stránky, které mají určitou stálou návštěvnost? Začněte vydělávat prostřednictvím affiliate markegingu. Systém je zcela jednoduchý. Zaregistrujete se do affiliate programu, umístíte na své stránky reklamu některého z partnerů a pokud některý z návštěvníků vašich stránek na reklamu klikne a navíc si něco koupí, získáte provizi.

Blogujte

Móda blogů je stále na vrcholu. Jestliže máte pocit, že umíte psát a dokázali byse psát o tématech, která by našla své čtenáře, nečejte na nich a využijte svého talentu a nápadů. Jakmile váš blog získá určitou návštěvnost, můžete na něm vydělávad pomocí systému AdSense, nebo již zmíněného affiliate systému.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
5 tipů, díky kterým najdete práci
5 způsobů, jak vydělat na svých koníčcích
Věci, které v životopisu nikdy neuvádějte
10 signálů, že je čas dát výpověď
Jak dokonale zkazit pracovní pohovor
Nejužitečnější tipy pracujících matek