Menu
Úvod  › 

Nejhorší místa, kde si můžete dopřát sex

Nic proti okořenění sexuálního života, ale na laškování na následujících místech si raději nechce zajít chuť. Jestli nechcete získat mimořádně odstrašující historku.

Samozřejmě, že se nechcete neustále milovat v manželské posteli při zhasnuté lampičce a vymýšlíte všemožná zpestření, aby váš sex nesklouzl do důchodcovské roviny. Nic proti sexu ve výtahu, nebo v lese, ale stejně tak existují hranice, které se z velmi rozumných důvodů nedoporučuje překračovat. Na erotické hrátky na následujících místech si proto skutečně nechce zajít chuť:

Letadlo

Je zvláštní, kolik lidí sex v letadle láká. Podle průzkumu Trojan Condom´s Sex Survey Census je souložení na toaletách v letadle fantazií číslo jedna pro třiatřicet procent lidí (jen tak pro zajímavost; na prvním místě se umístil sex na pláži). Jenže skutečnost má dost daleko do vzrušujících představ z erotických filmů; především bude mít letecký personál pro vaše choutky pravděpodobně minimální pochopení a může se vám stát, že po příletu budete na letišti vysvětlovat své touhy mužům v uniformě. A navíc sex na toaletách v letadle se silně přeceňuje, ve skutečnosti je to stejné jako kdekoli jinde, jen máte k dispozici mnohem méně místa a všude smrdí dezinfekce.

Kostel

Jistě, má to svůj nesporný půvab - souložit ve ztichlém kostele, ve světle svic, kam občas zabloutí osamocený důchodce. Otázkou je, zda se vám takové riziko vyplatí a zda ho mohou takové prožitky vyvážit. Pokud vás při sexu v kostele někdo nachytá, můžete se těšit minimálně na pořádnou ostudu (pokud nebude mít boží služebník tolerantní povahu, tak klidně i na popotahování s policisty). Je zvláštní, že i přes to všechno sní o sexu v kostele každý desátý člověk.

Hudební klub

Zkušenost se sexem v hudebním klubu má téměř polovina lidí, ale to rozhodně neznamená, že by si všichni chtěli tento zážitek zopakovat. Naprostá většina z lidí, kteří ho vyzkoušeli, se se svým erotickým zážitkem přesunula na toalety v klubu, což může znít jako důsledek obrovské vášně, nicméně ve skutečnosti hrál většinou hlavní roli alkohol. Mezi hlavní vzpomínky účastníků tohoto sexuálního dobrodružtví, podle internetového průzkumu, patří spěch, stres, špína, hluk a nedostatek soukromí.

Cizí postel

Neuvěřitelná třetina lidí si svůj sexuální život alespoň jednou okořenila erotikou v posteli někoho cizího. Bohužel to opět zní mnohem romantičtěji a dobrodružněji, než to ve skutečnosti je. Poznávacím znamením sexu v cizí posteli je především faux pas nekonečných rozměrů a stres z možného odhalení a následné ostudy, který erotiku z onoho prožitku celkem spolehlivě maže.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Test: Pravda a mýty o sexu
Nejerotičtější filmy historie
Erotické hry, které oživí váš vztah
5 věcí, které chtějí ženy v posteli
10 důvodů, proč nemáte rádi sex
O čem ženy sní: Nejžhavější ženské fantazie