Menu
Úvod  › 

Nejdivnější plastické operace

Zvětšení či zmenšení prsů už dávno nikoho nezajímá. Zjistěte, co všechno vám mohou plastičtí chirurgové také přešít či upravit.

Upravený nos, liposukce, operace očních víček, nebo zvětšení prsů stále ještě kralují hitparádám plastických operací, ale pokud se chcete nechat přešít, nejste odkázána jen na tyto nudné a nezajímavé procedury. Tady jsou ty nejdivnější a nejzajímavější plastické operace, které si můžete nechat udělat:

Liposukce kotníků

Máte pocit, že jsou vaše kotníky nevzhledné a příliš tlusté? Žádný problém, nechte si udělat jejich liposukci. I když v některých zemích jsou plastičtí chirurgové schopni vám tuk z kotníků odsát, rozhodně to nebude zákrok, který byste si zopakovali s radostí několikrát za rok. Operace je velmi bolestivá a pacienti se potýkají se značnými otoky. V oblasti kotníků totiž není téměř žádný tuk ale spousta nervů a krevních cév. Jde proto o komplikovaný a bolestivý výkon s poměrně nejistým výsledkem.

Zmenšení ušního lalůčku

Uši jsou jednou z tělesných částí, které okamžitě prozradí váš věk. Ušní lalůčky, stejně jako tvář, postupem času s věkem povolují a novým hitem je zmenšení ušních lalůčků, které doplňuje liposukci obličeje.

Výplň chodidel

Vysoké podpatky vypadají skvěle, ale jejich dlouhodobé nošení může být velmi velmi namáhavé. Zejména ženy, které propadly kouzlu modelům Manola Blahnika, nebo Jimmy Choo, si nechávají zapracovat do chodidel silikonové polštářky, které působí na stejném principu jako gelové vycpávky do bot. Zvyšují pohodlí při chození na vysokých podpatcích.

Vyhlazení brady

Nežádoucí boule, vyvýšeniny a dolíky se neobjevují jen na stehnech nebo bocích. Zejména starší ženy mají s tímto problémem zkušenost i v oblasti brady. Není proto divu, že se vyhlazení brady ocitlo na seznamu operací, které nabízejí některé kliniky plastické chirurgie. Většinou k vyhlazení dochází za pomoci injekcí botoxu. Efekt vydrží přibližně tři měsíce.

Zmenšení lýtek

Nejste spokojená se svými baňatými lýtky? Plastičtí chirurgové vám je s potěšením ořežou a upraví jejich tvar. Problém je v tom, že část pacientek po tomto zákroku má problémy s rovnováhou, chůzí a vůbec funkčností nohou.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
5 neuvěřitelných chyb lékařů
Císařský řez, selhání nebo výhra?
Křečové žíly, pohroma pro nohy