Menu
Úvod  › 

Malý, versus velký: Jaký penis se líbí ženám?

Má vám být líto, že vás příroda lépe neobdařila, nebo je to naopak výhoda? Zeptali jsme se žen, co si myslí o vaší výbavě.

"Ze všech stran slyším, že prý všechny ženy touží po mužích s velkou výbavou. V tom případě jsem asi divná, protože velký penis rozhodně nepovažuji za výhru. Většina mužů s ním totiž absolutně nemusí zacházet. Myslí si, že když mají plné kalhoty, už se nemusí víc snažit. Co se mě týká, preferuji raději průměrnější velikost."

Eliška, 28 let, asistentka

"Měla jsem bývalého, který se utěšoval tím, že i s malým kašpárkem se dá zahrát velké divadlo. Ujišťuji vás, že je to nesmysl. Pokud má někdo penis velikosti párátka, měl by se velmi rychle začít používat k uspokojení jazyk, protože se svou minivýbavou to nezvládne."

Žaneta, 32 let, v domácnosti

"Hraju sama se sebou takovou hru; předtím, než s někým skončím poprvé v posteli, snažím se uhodnout, jakou výbavu asi tak schovává v kalhotách. Docela se mi osvědčilo pravidlo, že muži s velkým penisem jsou obvykle velmi sebevědomí až arogantní. Zatímco majitelé menších penisů jsou obvykle docela milí a skromní kluci."

Dana, 29 let, číšnice

"Nevím, kdo řekl mužům, že čím větší penis mají, tím razantněji s ním musí přirážet. Ať to ale byl, kdo chtěl, někdo by jim pro změnu měl říct, že je to neuvěřitelný nesmysl."

Beáta, 25 let, obchodní zástupkyně

"Absolutně nechápu, proč jsou muži tolik posedlí velikostí penisu a jejím porovnáváním s ostatními chlapy. Podle mého názoru je naprosté většině žen úplně jedno, jak dlouhý penis muž má. Vztah stojí na úplně jiných věcech, než je velikost penisu."

Petra, 23 let, studentka

"Přitažlivost muže je pro mě v naprosto jiných věcech, než jsou plné kalhoty. A to samé platí i o sexu. Velký penis absolutně nezaručuje dobrý sex a naopak."

Linda, 27 let, učitelka v mateřské škole

"Já bych nemohla mít vztah s mužem, který má malý penis. Sex je pro mě důležitý a neužiju si ho s někým, kdo ho má miniaturního. Je mi líto."

Šárka, 23 let, kuchařka

"Kdysi jsem chodila s mužem, který měl naprosto enormní penis a s klidným svědomím mohu říci, že to nebyla žádná výhra. Sex s ním byla dosti bolestivá záležitost."

Lucie, 30 let, prodavačkato textu!

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 3/5 (2 hlasy)
Přečtěte si také:
5 tipů pro silnější erekci
K fraktuře penisu dochází nejčastěji při nevěře
Sex s velkým penisem: Jak s ním zacházet
Co vypovídají vaše ruce o vašem penisu