Menu
Úvod  › 

5 tipů pro silnější erekci

Pokud je vaším snem mít miniaturní a téměř nepostřehnutelnou erekci, je zbytečné číst dál. Přinášíme vám totiž pět tipů, jak dosáhnout silnější a trvalejší erekce.

1. Dejte si borůvkový džem

Tmavé bobulové ovoce, jako jsou borůvky nebo ostružiny obsahují velké množství anthokyanidů, které jsou velmi silnými antioxidanty, a jako takové mají velmi příznivý vliv na trvání a průběh erekce. K tomu, aby byl váš penis schopný ztopoření a udržení tvaru, je potřeba oxidu dusnatého, který rozšíří cévy přivádějící do penisu krev. Pokud je vašem krevním oběhu přítomno příliš mnoho volných radikálů, hladina oxidu dusnatého se snižuje a tím klesá i kvalita vaší erekce. Nápravu zjednají právě anthokyanidy, které udrží volné radikály pod kontrolou a vylepší vaši erekci.

2. Přestaňte kouřit

Jedním z největších zabijáků vaší erekce je kouření. Kromě toho, že kvůli kouření nejspíš získáte kardiovaskulární onemocnění, dostanete mrtvici, či rakovinu plic, zemřete navíc impotentní. Studie, publikovaná v Journal of Urology, zjistila, že tím, jak kouření poškozuje artérie a tím dvakrát zvyšuje riziko erektivních dysfunkcí. Dobrou zprávou je, že muži, kteří stihnou přestat kouřit před padesátým rokem, mají ještě velkou šanci, že se jejich penis vzpamatuje. U po jednom dni, kdy nekouříte, se vaše schopnost erekce zlepší o čtyřicet procent.

3. Hoďte se do pohody

Zřejmě i malé dítě ví, že stres není pro zdraví člověka žádným ternem, ale možná jste si doposud neuvědomili, že negativně ovlivňuje i fungování vašeho penisu. Problém je v tom, že epinerfin (druh adrenalinu), který je produkován při stresu, působí na arterie a snižuje jejich funkčnost. Čím jsou vaše arterie, obrazně řečeno, tvrdší, tím je váš penis měkčí. Snažte se udělat si každý den pro sebe alespoň půl hodiny, kdy budete moci dokonale vypnout a relaxovat. Prospějete tak nejen svému zdraví ale i svému penisu.

4. Přestaňte chrápat

Chrápání neohrožuje váš sexuální život jen tím, že na vás bude partnerka po několika probděných nocích logicky nabroušená. Při chrápání je opět ohrožen přívod krve a kyslíku do vašeho penisu. S chrápáním si však sami neporadíte, pokud jím trpíte, je potřeba navštívit odborníka, který odhalí jeho příčinu a navrhne řešení.

5. Jezte tmavou čokoládu

Čokoláda s vysokým obsahem kakaa má v sobě velké množství flavonoidů, které působí příznivě na krevní zásobení. Výzkum z kalifornské univerzity prokázal, že jedna tabulka tmavé čokolády zvýšit dilataci tepen až o deset procent. To má značně pozitivní vliv na vaší erekci, protože pro tu je krevní zásobení klíčové.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Velikost penisu: Co je normální?
Nová šokující léčba impotence
Muži nedokáží kontrolovat své vzrušení
Největší mýty o mužské impotenci