Menu
Úvod  › 

Jak překvapit svou dívku?

Říká se, že muži jsou z Marsu a ženy z Venuše a díky tomu nejsou schopni jeden druhého nikdy pochopit. Co se týče komplikovanosti a také náročnosti pohlaví, na plné čáře vítězí již několik let ženy. Mají zvláštní pocity, jednou je přepadne z ničeho nic radost podruhé zase nehorázný vztek a tak dále. Muži velmi často těmto projevům nerozumí a klepou si na čelo jak je možné, že jim stačí ke štěstí pouze vyprané a vyžehlené košile a teplá večeře, kdežto ženám se člověk dle jejich názoru nemůže téměř nikdy ničím zavděčit.

Možná by si muži ovšem mohli položit otázku, zda ví, po čem jejich žena touží a zda si jen hloupě nemyslí, že jí uspokojí, když jí jednou za půl roku řeknou, že jí to sluší. Pokud tedy muži budou vědět, jak ženě udělat radost, spokojenost bude na obou stranách. Vždy se navíc nemusí jednat pouze o materiální dárky, nýbrž stačí i mnohem méně než si muži myslí k tomu, aby jejich žena zářila štěstím.

Dárek pro přítelkyni Autor: severyanka

Desatero rad pro spokojenou ženu

 1. Pamatujte si data vašich důležitých dní (výročí, narozeniny, svátek, první seznámení, narození dítěte)
 2. Uvařte večeři, oběd či ji připravte snídani do postele
 3. Podívejte se s partnerkou na romantický film bez poznámek o slátanině, trapné romantice a podobně
 4. Pečujte a starejte se o ni, když je nemocná
 5. Rozesmějte ji
 6. Kupte jí spodní prádlo, které si vyhlídla a o kterém víte, že jí perfektně sedí
 7. Co slíbíte, také splňte či se o to alespoň pokuste
 8. Všímejte si jejího účesu i oblečení, když je nové, pochvalte jí ho a nevyčítejte
 9. Pamatujte si jména jejich kamarádek
 10. Nikdy jí neříkejte, že přibrala

Pokud se budete, nebo se alespoň pokusíte některými výše zmíněnými radami řídit, můžete si být naprosto jisti, že dnů, kdy bude vaše drahá polovička otrávená z toho, že je opět vše na ní, bude pomalu ale jistě ubývat. Bude totiž vědět, že má vedle sebe opravdového gentlemana a ne klasického vesnického burana, který si z ní dělá svého sluhu.

Pravidla, kterými učiníte šťastnou každou ženu

Překvapit svou ženu může být po několika letech společného žití trochu obtížené. Ne nadarmo se říká, že se muž nejvíce snaží alespoň tomu tak zpravidla bývá, na začátku nového vztahu, posléze se z každého partnerského soužití stane stereotyp, který je třeba čas od času nabourat něčím nevšedním a novým. Ženy nejsou komplikované, když víte, jak s nimi umět pracovat. Poté se žena stane velmi šťastnou osobou, které ke štěstí bude stačit pouze pohlazení či příjemný polibek. K tomu ovšem musí dospět muži sami, k tomu, aby jejich úsilí přineslo růže, jim může dopomoci následujících několik rad, kterými se posléze budou moci v partnerském vztahu řídit.

Vyvíjejte vlastní aktivitu!

Nejhorší, co můžete v partnerství udělat je, že budete pouze pasivně čekat na to, s čím novým vaše drahá polovička přijde. Necháte na ní vymýšlení zábavných víkendů pro děti, rozhodování o dovolené a také vše ostatní, díky čemu žena nabude dojmu, že vás vesměs vůbec nepotřebuje. Čas od času tak zkuste vylézt ze své komfortní zóny a snažte se svou drahou polovičku něčím milým překvapit. Co takhle třeba dobrá večeře ve vašem oblíbeném podniku, relaxační víkend pro vás dva či květina, lístek do kina či divadla anebo nějaké milé romantické gesto, kterým svou milou potěšíte? Uvidíte, že vám večer rozhodně nebude vyčítat plný odpadkový koš.

Pomáhejte s úklidem

Nyní se možná většina mužů načepýří, ale pravdou zůstává, že čas od času by mohl partner své ženě pomoci s úklidem anebo se alespoň postarat o to, aby byl v domě udržován pořádek a čistota. Žena posléze nebude mít pocit, že je na všechno sama a rozhodně malou pomoc při úklidu ocení. Šovinistické řeči, že se jedná, o výhradní práci žen by si muži měli při této činnosti raději odpustit. V případě, kdy navíc budete chtít dívku teprve poprvé pozvat k sobě domů, uklizený a čistý byt udělá mnohem lepší první dojem než špinavá podlaha a plný koš s odpadky.

 • Vyneste odpadky
 • Vyluxujte
 • Dejte si své špinavé prádlo alespoň sami do pračky
 • Dejte nádobí do myčky či ho rovnou umyjte
 • Nenechávejte na stole odpadky
 • Pravidelně pečujte o čistotu nejen ve svém bytě, ale i v autě

Věnujte ženě patřičnou pozornost

Je jasné, že se nejspíše nikdy nevrátí do partnerského vztahu stejná touha, která vztah provázela na samém začátku. Po nějaké době se totiž vzájemné sympatie lehce vytratí, a tudíž je třeba o ně pečovat tak, aby z nich alespoň malé zrnko zůstalo i za několik let. Žena potřebuje vědět, že o ní muž stále jeví zájem, i když jí vídá každý den a třeba i s novými vráskami, které má na svém obličeji. Vztahová pozornost se totiž nikdy a za žádnou cenu nesmí vytratit. Muži, pamatujte na to!

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)