Menu
Úvod  › 

Jak poznáš, že stále myslí na svou ex?!

Někteří mají ve zvyku se doslova hrnout ze vztahu do vztahu. Nedokáží být sami, děsí se toho, že by neměli koho obejmout a políbit. Jenže často to také dopadá tak, že se ještě nevyléčili z lásky předchozí a doufají, že nový vztah jim pomůže.

Našla sis kluka, který měl ještě donedávna zlomený srdíčko a bojíš se, že na svou ex přítelkyni ještě nezapomněl? Máš strach, že se k ní chce vrátit? Jak tedy poznáš, že ji má ještě stále v hlavě? Samozřejmě každý jsme jiní a každý to jinak máme, ale tady je pár obecných znaků:

Jsi jí podobná! Až nenápadně se jí podobáš. Jsi takřka stejný styl dívky... podobné vlasy, podobná výška, shodujete se v mnoha ohledech. To je mi ale náhoda!

Neustále o ní mluví! Kdykoliv je možnost, tak ti připomene, že s ní to bývalo takto a takto, že tenkrát spolu dělali tamto a tamto. A co je nejhorší? Srovnává ji s tebou. Povídá, že ona by tohle nikdy neudělala, že ona se takto nechovala a byl zvyklý s ní na tohle, tak bys to měla akceptovat a dělat taky. Nemusí to říkat takto přímo, stačí jen naznačování.

Je s ní v kontaktu! Ještě stále si nevymazal její telefonní číslo (a navíc ji má pojmenovanou jako "Anetka:*"). Na Facebooku jsou přátelé, občas si všimneš, že ji čumí na profil a co je vrchol - ještě stále si píší!

Předvádí se tebou! Dělá všechno proto, aby každý věděl, že má přítelkyni (tebe). Oblizujete se na veřejnosti, pořád tě mačká za ruku, chce si dávat fotky s tebou na sociální sítě. Chce svoji bejvalku naštvat a dohnat k žárlivosti.

Nebo se naopak za tebe stydí! Další ale opačnou možností je, že nechce, aby někdo věděl, že je zadaný. Protože doufá, že se ke své bývalé vrátí. Chce, aby to vypadalo, že je jí stále věrný a čeká na návrat jejich ztroskotaného vztahu. Na Facebooku nemáte, že jste ve vztahu, na veřejnosti se nepromenádujete a tráví s tebou co nejméně času, protože prý pořád nemá čas. Pak už jenom stačí, aby ti lhal a šel s ní na kávu. Z jedné kávy se vyklube něco víc a ty se ani nenaděješ a on je ve vztahu opět s ní. Není však třeba dělat ukvapené závěry! Nemusíš bezdůvodně předvádět žárlící scény... jak jsem zmiňovala, každý to máme jinak. Navíc vždycky se můžeš upřímně zeptat, abys věděla, na čem jsi.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Podvádění, lži a nevěrnost