Menu
Úvod  › 

Varovné signály: Je vám nevěrná?

Máte nejasné podezření, že se něco děje. A to něco by mohla být nevěra. Čtěte, podle čeho poznáte, že pro vaši partnerku už nejste číslo jedna.

Máte, pocit, jako kdyby vám partnerku někdo vyměnil. Kolem vás se vrší podezřelé signály, že se něco děje, a samozřejmě vás napadne, jestli nemá někoho jiného. Víte, jak můžete identifikovat nevěrnou manželku či přítelkyni?

Utrácí mnohem víc peněz za oblečení a svůj vzhled obecně.

I když si předtím vystačila se dvěmi džíny a pár tričky, najednou se její šatník začíná nadouvat novými věcmi a ke kadeřnici by se mohla rovnou přestěhovat. Nekrášlí se však pro vás, ale pro svůj nový objev.

Už vás nepotřebuje

Ačkoli před časem by bez vás prakticky nepřešla ani přes ulici, na cvičení chodila s kamarádkou a vyzvedával jste ji z práce, najednou je velmi samostatná a vaší společnost už nepotřebuje. Dokonce se zdá, jakoby jí byla na obtíž. Je samozřejmě možné, že potřebuje jen víc prostoru sama pro sebe, ale pokud se tento signál objeví současně s ostatními podezřelými symptomy, měl byste rychle zpozornět.

Nerozčiluje se

Dřív stačilo říct, že na ni nebudete mít čas, že musíte odřeknout společný víkend s přáteli a začala vidět rudě. Teď máte pocit, že je v kómatu, protože ji nerozčílí téměř nic. Nevadí jí poházené ponožky, vaše chrápání, ani pracovní přesčasy. Veškerá její pozornost a myšlenky se totiž soustřeďují na toho druhého a vás jednoduše přehlíží.

Začíná tajnůstkařit

Už necítí potřebu sdílet s vámi každodenní události, příhody a problémy. Najednou je mnohem méně sdílnější a neinformuje vás o tom, co se jí přihodilo, na co myslí a co chce.

Projevuje zvýšený zájem o vás

Všechno se teď točí kolem vás a zdá se vám, že i přes všechny podezřelé signály váš vztah prodělal obrat k lepšímu. Skládá vám komplimenty, vyptává se vás, posílá vám zamilované vzkazy a sex je mnohem lepší. Nenechte se ale zmýlit, nejde o spontánní láskyplné projevy, ale o gesta, kterými se snaží vykompenzovat pocit viny ze svého chování.

Nezvedá telefony a maže smsky

Když se jí snažíte dovolat, čas od času nezvedne telefon, i když by měla být na příjmu. Pokud se jí na to zeptáte, očividně znervózní (aby také ne, když zrovna v té době měla jinou mužskou společnost). Příchozí i odchozí zprávy okamžitě maže. Jestliže už sáhnete k zoufalému kroku a podíváte se jí do mobilu, poslední zprávy jsou několik dní staré, ačkoli jí v předcházejících hodinách mnohokrát mobil ohlásil příchozí zprávu.

Další signály, které by vás měly varovat:

  • Často má hovory z neznámého čísla, které nemá uložené pod konkrétním jménem.
  • Často zmizí na celé hodiny. Tvrdí, že byla nakupovat, ale vrátí se bez ničeho s tím, že jí v obchodě nic nepadlo do oka apod.
  • Zničehonic začala užívat antikoncepci.
  • Neustále sedí u počítače až do pozdních nočních hodin, ačkoli to předtím nedělala.
  • Zjistíte, že má ještě jeden mail, o kterém nevíte.
Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Podvádění, lži a nevěrnost