Menu
Úvod  › 

Hračky od firmy Hasbro

Sháníte poslední dárky, nebo hledáte inspiraci, jak udělat svým dětem radost jen tak? Představujeme vám největší hity z oblasti hraček!

Hasbro je mezinárodní společnost, která se specializuje na výrobu hraček. Založena byla už v roce 1923 a za tu dobu si vybudovala své pevné místo, v současnosti je druhým největším výrobcem hraček na světě. Portfolio jejích hraček je opravdu široké, všechny jsou však charakteristické vysokou kvalitou.

Například hraní s modelínou děti odjakživa milují. Zbožňují pracovat rukama. Rozvíjí při tom nejen jemnou motoriku, ale také představivost, estetické cítění a kreativní myšlení. Velké oblibě se těší plastelína Play-Doh, která baví děti po celém světě už několik let. Vytvořit si z ní mohou nejrůznější dorty, pizzu, zmrzlinu, ale i zvířátka či dekorace k zavěšení. Modelína však udělá radost i rodičům, protože nelepí, nemastí, ani nezanechává žádné stopy, po skončí je tak hned čisto a uklizeno. Navíc je naprosto bezpečná, vyrábí se totiž z přísad, které jsou schválené pro potravinářský průmysl.

Pod hlavičkou značky Hasbro se vyrábí také Monopoly - patrně nejoblíbenější a také nejprodávanější desková hra na světě, která byla vytvořena už ve třicátých letech minulého století. Tato strategická hra je založena na obchodování a konkurenci, jejím cílem je stát se nejbohatším hráčem a přivést ostatní soupeře na mizinu. Na výběr jsou Moje Monopoly, Monopoly Standard, Monopoly Elektronické bankovnictví či Monopoly Junior, které jsou speciálně vytvořené pro menší děti, které s touto hrou teprve začínají.

Součástí značky HASBRO je také značka NERF. Ta nabízí široký sortiment dětských pistolí, z nichž si vybere opravdu každý kluk, který miluje akčnost -a nejen on. Řada Rebell je totiž určena i pro dívky s dobrodružnou povahou, které se rády chlubí svou bystrostí a šikovností. Pomocí těchto zbraní si Vaše dítě procvičí své střelecké schopnosti, přesnou mušku, koordinaci rukou a očí. Rozsáhlý sortiment nabízí lehké kapesní pistole, těžké samopaly, kulomety, pušky s laserovým zaměřováním, které umožní dokonale zamířit i za špatných světelných podmínek, ale také kuše a luky. Zbraně jsou vybaveny bubínkovým zásobníkem a poloautomatickým nabíjením. Velký důraz je kladen na jejich bezpečnost a kvalitu zpracování.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Kolik hraček skutečně potřebuje vaše dítě?
Dítě a hračky: Jaké vlastně potřebuje?
Vánoční test: Kdo nosí dárky ve světě?
Jak se nezbláznit během příprav na Vánoce
Příliš mnoho vánočních dárků? Kazíte své děti!