Menu
Úvod  › 

Horoskop na rok 2012 (2. díl)

Láska, kariéra, peníze, zdraví. Co mohou v tomto roce očekávat lidé ve znamení lva, raka, blíženců, býka, vodnáře a a ryb?

Lev

Tento rok bude ve znamení nových výzev a příležitostí. Budete mít mnohem více energie a síly, očekávejte také více emotivních prožitků. Ke slovu přijde vaše kreativita. V polovině roku se sice ocitnete pod pracovním tlakem, ale dokážete se koncentrovat a zvládnete problémy s přehledem. Bohužel také budete soustředěním na práci zahánět myšlenky na problémy, které se vyskytnou ve vašem rodinném životě. Poslední dva měsíce roku budou však z tohoto pohledu lepší. V tomto roce hrozí větší riziko rozchodů.

Rak

Pro raky bude tento rok plný aktivit, projektů a akcí všeho druhu. Na scéně se objeví nové naděje i nové výzvy. Stereotyp vám v tomto roce rozhodně nehrozí. V porovnání s minulým rokem budete letos mnohem úspěšnější v zaměstnání. Dokážete včas rozpoznat a zareagovat na výzvy, které vám přinese vaše kariéra. Intenzivnější bude letos i váš milostný život. Pokud se v něm vloni objevily nějaké nezodpovězené otázky, letos budete znát odpovědi a řešení. Budete schopni mnohem lépe formulovat své požadavky na partnera a dosáhnete lepší shody. Výrazné zlepšení očekávejte také v oblasti finanční.

Blíženci

Pro blížence je tento rok plný aktiv. Budete mít spoustu práce, nových projektů i výzev, které vás osloví. Všechna vaše práce i snaha se bohatě zúročí. Budete flexibilní a přizpůsobiví. Váš profesní život se uklidní a bude vyrovnanější než vloni. Pracovní stres bude menší a budete se potýkat s menším množstvím problémů. Zintenzivní se také váš intimní a milostný život. Očekávejte úspěšné vyřešení problémů, které táhly několik měsíců. Investice, které tento rok učiníte, se znásobí, musíte být však trpěliví. Dávejte si jen pozor na zběsilé utrácení, tento rok budete náchylnější k tomu, abyste se ocitli bez peněz.

Býk

Tento rok budete mít tendenci dělat příliš mnoho věcí v jeden okamžik. Právě kvůli přílišnému množství zájmů a povinností budete mít možná problém soustředit se sami na sebe. Na druhou stranu očekávejte značný posun ve vaší kariéře a profesionálním růstu. S tím souvisí i zlepšení finanční situace, které můžete letos očekávat. V oblasti vašeho citového a intimního života dojde tento rok ke zklidnění a stabilizaci. Nevyřešené hádky se v následujících měsících vyjasní. Letos bude ideální období pro velké finanční investice.

Vodnář

Pro vodnáře je rok 2012 ve znamení perfekcionismu, trpělivosti a plánování. První tři měsíce roku očekávejte zvraty v profesní i osobní sféře. Bohužel budete mít letos značně napnutý rozpočet a možná budete donuceni hledat další zdroje příjmů. Váš osobní a intimní život bude však nabitý romantikou a novými podněty. Jestliže se snažíte o dítě, tento rok by pro vás mohl být úspěšný. Druhá polovina roku vám přinese víc zdravotní problémů, proto nepodceňujte prevenci. Stejně tak bude však druhá polovina roku přát výhodným investicím.

Ryby

V lednu byste si měli udělat čas na odpočinek od práce i od své rodiny. Budete podráždění a nervózní, proto oceníte relax. Březen bude ve znamení přátel a cestování. V dubnu začnou dostávat vaše sny jasné obrysy. Druhá polovina roku bude přát finančním investicím, které se vám vrátí a znásobí se. Jestliže máte děti, tento rok budete, coby rodiče, mimořádně spokojení.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Nejnešťastnější dny v roce
Krásné ženy jsou šťastnější
Jak být šťastná, aneb 25 kroků ke štěstí
Mladé manželské páry bez dětí jsou nejšťastnější