Menu
Úvod  › 

Erotické hračky pro muže: Co si musíte pořídit do ložnice

Nenechte váš erotický život skomírat a pořiďte si hračky, které vám zajistí nekonečnou extázi. Přinášíme vám průvodce po nejpůsobivějších erotických pomůckách pro muže.

Je to poněkud nespravedlivé. Podle výzkumu z roku 2012, který citoval magazín Journal of Sex & Marital Therapy, přiznává sedmdesát procent mužů, že při sexu používají k dráždění své partnerky vibrátor. Ale jen čtyřicet procent mužů sáhne po erotické hračce, když chtějí znásobit své vlastní vzrušení.

Jste přesvědčeni, že sortiment sexshopů je určen téměř výhradně pro ženy a pro zvýšení jejich potěšení? Omyl. Svůj erotický život můžete okořenit celou řadu hraček, ze kterých si vybere i ten nejnáročnější muž. Stačí, když zapomenete na své předsudky a vyberete si erotické pomůcky pro muže, s nimiž spolehlivě dokážete znásobit svůj prožitek:

Masážní vibrátory

Ačkoli většina mužů slyšela o prostatě pouze v souvislosti s její rakovinou a nedokázala by ji ani správně identifikovat na svém těle, v souvislosti s její stimulací pociťují mimořádně příjemné pocity. Prostata je totiž orgán, který zodpovídá za pohlavní vzrušení, a jestliže jste její stimulaci ještě nevyzkoušeli, je nejvyšší čas to napravit, protože se tak zbytečně ochuzujete o mimořádné prožitky. Navštivte nejbližší sexshop a pořiďte si masážní vibrátor na stimulaci prostaty Vyrábí se většinou z pevnějšího gelu a uzpůsobeny jsou nejen k masáži prostaty, ale i ke stimulaci hráze, která je další velmi citlivou částí mužského těla.

Erekční kroužek

Stresující životní styl, sedavé zaměstnání, málo pohybu, příliš velký tlak. To všechno jsou faktory, které mají likvidační vliv na vaši erekci. Pokud už váš penis není v takové formě jako před časem, nemusíte nutně sahat po medikamentech, ani dalších podpůrných chemických prostředcích. Ideální pomůckou pro muže, které trápí nedostatečná erekce, jsou takzvané erekční kroužky. Vyrábí se v mnoha provedeních i designech a jejich použití je zcela jednoduché. Po dosažení erekce nasadíte kroužek na kořen penisu. Penis je tak mírně zaškrcen, brání se odtoku krve z topořivých tělísek a je zaručeno trvání erekce mimořádné síly.

Vakuová pumpa

Pro skutečné znalce a erotické gurmány je určena vakuová pumpa. Podtlak dokáže s vaším penisem skutečné zázraky. Zasunete jej do jakéhosi válce a pomocí pumpičky vytvoříte mimořádně vzrušující podtlak, který nejen zvětší velikost vašeho penisu, ale kromě toho znásobí i vaši extázi. Kromě toho si můžete pořídit i vakuovou pumpu na varlata.

Anální vibrátor

Ačkoli má používání análních vibrátorů řada mužů spojeno pouze s homosexuálními praktikami, rozhodně se tímto předsudkem nenechte omezovat. Oblast análu obsahuje mnoho nervových zakončení a je nadmíru citlivá. Její stimulaci můžete zajistit pomocí celé řady análních vibrátorů, které buď budete používat sami, nebo je bude "obsluhovat" vaše partnerka. Záleží jen na vás, zda si vyberete model hladký, nebo s výstupky, vibrující, či "manuální." Jejich použití se přitom nemusí omezovat pouze na masturbační techniky, ale mohou doplňovat i partnerský sex.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články