Menu
Úvod  › 

Jak mluvit nemravně při sexu

Zapomeňte na něžné vrkání! Pořádný sex si žádá pořádný odvaz. Naučte se mluvit nemravně a rozpálit muže jen několika slovy.

Všude čtete, že byste se měla v posteli odvázat, říci si o to, co doopravdy chcete a přestat mluvit jako slušná holka. Co to ale obnáší, do jaké míry jsou vulgarismy při sexu respektované a jak svého milého slovy rozvášnit a nevyděsit k smrti? Mluvit při sexu nemravně a svůdně totiž není jen tak.

Buďte svá

Jakmile se pokusíte napodobit milostné dialogy, kterými se krmí filmový hrdinové rádobyerotických snímků, v lepším případě skončí váš partner na zemi se záchvatem smíchu, v horším s infarktem. Tento postup vám nikdy nemůže zafungovat zkrátka jen proto, že jde o film a nikoli o skutečnou situaci. Při reálném sexu potom budete prkenná a nepřirozená. Najděte si svůj vlastní způsob erotické řeči, která bude respektovat vaší povahu. Pokud jste při každém sexu dole a zbožně nasloucháte příkazům svého partnera, asi těžko vám uvěří monolog hodný dominy. Snažte se být přirozená a svá, jinak budete vždy směšná.

Objevte svůj hlas

Zkuste si o samotě sama na sebe promluvit eroticky. Poslouchejte svůj hlas a hledejte jeho polohu, která vám zní nejvíc sexy. Nejspíš to bude o něco hlubší hlas, než kterým mluvíte v běžných situacích. Až najdete nejvíc vzrušující polohu hlasu, cvičně si v ní ještě prohoďte pár vět sama k sobě a vyrazte do praxe.

Rozšiřte si erotický slovník

Většina z nás vyrostla v přesvědčení, že mluvit neslušně je... prostě neslušné. Nemravná řeč při sexu však vyžaduje pravý opak a je při ní nutné, abyste se o těchto předsudků oprostila. Nesnažte se vymyslet pro pojmenování genitálií nějaká opisná, a v žádném případě mazlivá, pojmenování. Pokuste se nepoužívat ani klinické termíny, jako je penis a podobně. Potom si budete s partnerem připadat spíše jako na lékařské prohlídce. Naučte se používat pro tyto orgány šťavnatá pojmenování, která jim přísluší.

Cvičte o samotě

I když si budete připadat jako blázen, trénujte si erotickou konverzaci o samotě. Ideální příležitost je při masturbaci. Jakmile se naučíte určitá slova vyslovovat sama před sebou, před mužem vám to potom bude dělat už jen malý problém.

Stanovte pravidla

Velmi důležité je domluvit se s partnerem na pravidlech erotické konverzace. Trvejte na tom, že se jeden druhému nebudete smát, vynášet žádné soudy, ani odsudky. Erotická konverzace je teď a tady a rozum nechte pro tuto chvíli za dveřmi ložnice.

Začněte pomalu

Nečekejte, že budete hned zpočátku vyprávět na požádání erotické romány. Pro začátek bude úplně stačit, když budete popisovat, co se vám líbí. Něco na způsob: "Hrozně ráda tě cítím takhle hluboko," a podobně. Jakmile z vás po několika milování opadnou zábrany, můžete dát průchod své fantazii.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Vzrušující hry, které oživí váš sex
Erotické sny: Co vám chtějí sdělit?
Sex ve třech a bondage, aneb jak to dělají ve světě
Jak pořídit erotické fotografie