Menu
Úvod  › 

10 věcí, které byste měli zvážit před nevěrou

Svět je plný vzrušujících žen. Než se ale s některou z nich rozhodnete podvést svou manželku, měli byste zvážit následující věci. Vyplatí se vám to.

1. Při svých představách o nevěře si představujete ideální scénář: Pronajmete si pokoj v hotelu, prožijete tam naprosto nezapomenutelný sex. Vaše partnerka se nic nedozví, příležitostná milenka po vás nebude nic chtít a vy se vzpomínkami na tento zážitek budete vzrušovat dalších několik let, což výrazně prospěje vašemu sexuálnímu životu... A kolik znáte jakýchkoli ideálních scénářů, které skutečně vyšly?

2. Někdo na to vždy přijde. Je jen otázka, jak s těmi informacemi naloží.

3. Pokud to praskne, za grázla budete vždy vy. Nejspíš si budete muset najít nové přátele, vyslechnout si poznámky od své rodiny a v neposlední řadě bude mít vaše manželka výhodu při rozvodovém řízení.

4. Neexistuje dlouhodobý vztah založený pouze na sexu. Dřív nebo později začne chtít jeden z vás dvou víc a to s sebou ponese řadu problémů.

5. Jistě, na služební cestě se můžete cítit velmi osamělí, ale od toho máte telefon.

6. Románek s kolegyní není jen největším představitelným klišé, ale především tak ohrožujete svou kariéru a profesionální pověst. Zkuste si představit, jak budete v budoucnu řešit pracovní věci s někým, komu jste po prožité noci velmi explicitně naznačili, že s vámi už nemá počítat.

7. Jistě, že vám dělá dobře, když vám nějaká žena lichotí. Ale nepleťte si to s bezmezným obdivem. Systematickým lichocením nemasíruje ani tak vaše ego jako svoje, když si dokazuje, že vás kdykoli může utáhnout na vařené nudli. Pokud se necháte zlomit k nevěře právě na základě záplavy komplimentů, kterými vás častuje, jen jí ukážete, že má pravdu.

8. Váš románek nikdy nezůstane jen mezi vámi. Oba dva máte kamarády a ti mají potom další kamarády. Už jste někdy slyšeli o lavinové reakci?

9. To, že je připravená spustit se s vámi, i když ví, že jste zadaní, nevypovídá o vaší neodolatelné přitažlivosti, jako spíš o jejích morálních kvalitách (o vašich nemluvě).

10. I když jsou všichni na firemní party beznadějně opilí, vždy se tam najde někdo, kdo si bude ráno pamatovat, s kým jste odcházeli na záchod.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Nejčastější nevěra: Románek s kolegyní
Ženy špehují častěji než muži
Test: Podvádí vás?