Menu
Úvod  › 

8 signálů, že bude špatně líbat

Začala jste s ním randit, dokonce jste se už i líbali - jenže to nestálo za nic. Můžete se utěšovat tím, že to bylo jen přechodné selhání, ale pokud u něj shledáte některý z následujících signálů, je téměř jisté, že líbání nebude jeho silná stránka.

1. Suché rty.

Líbání se suchými rty není nic příjemného, nicméně lidé, kteří mají dlouhodobě suché rty, navíc většinou trpí zároveň i špatným dechem. Pokud jste si nabalila muže s permanentně suchými rty, nečekejte, že bude líbací bůh.

2. Slintání.

Stížnost na přílišné slintání patří k nejčastějším ohledně špatného líbání. Nadměrná produkce slin může souviset s určitým onemocněním, nicméně to nemění nic na faktu, že slintající muž nikdy dobře líbat nebude.

3. Kousání.

Ano, je to sexy, když vás občas v zápalu vášně lehce kousne. Stejně tak, jak je ovšem sexy občasné vášnivé kousnutí, tak příšerná je přemíra kousání při líbání. Pokud si váš partner plete vášeň s kousáním, nečekejte, že se to někdy změní.

4. Funění.

Pokud je nachlazený, lze funění při líbání pochopit, ale jestliže vám funí do obličeje při líbání permanentně, buď se rozejděte, nebo se smiřte s tím, že chodíte s mužem, který skutečně neumí líbat.

5. Vydávání podivných zvuků.

Příležitostné zasténání není na škodu, ale pokud vydává při líbání neustále podivné zvuky, spolehlivě tím zlikviduje jakékoli vzrušení.

6. Špatný dech.

Možná, že si dal k obědu jen příliš mnoho cibule nebo česneku a zaslouží si další šanci, ale opakovaný špatný dech je při líbání neodpustitelným prohřeškem.

7. Pomalé tempo.

Pomalé, citlivé líbání je perfektní, pokud se při něm nenudíte tak, že téměř usnete. Pokud nedokáže přizpůsobit tempo líbání aktuální situaci a vzrušení, nikdy to klapat nebude.

8. Široce otevřená ústa.

Stížnosti na líbání s široce otevřenými ústy patří mezi nejčastější. Otevírá váš partner při líbání ústa tak široce, že máte pocit, že by vás klidně mohl sníst? Rozlučte se s představou, že by se vám někdy mohlo jeho líbání líbit.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články