Menu
Úvod  › 

Signály podle kterých poznat nevěru

Tušíte, že není všechno v pořádku a že by v tom mohla být jiná žena, ale nemáte žádný důkaz. Následujících dvacet signálů vám vaše podezření potvrdí.

1. Váš drahý je najednou mnohem vnímavější k vašim potřebám než kdykoli předtím. Je to důsledek pocitů viny, které obvykle nevěrníky pronásledují v začátcích jejich románku. Jak poměr pokračuje, zvýšená pozornost k vaší osobě postupně mizí.

2. Kupuje vám dárky - spoustu dárků. Snaží se jimi vykoupít své špatné svědomí a doufá, že se potom bude cítit lépe.

3. Váš instinkt vám říká, že je něco špatně. Možná nejste schopna pojmenovat to konkrétně, ale přece jen dokonale znáte návyky, rutinu a rituály svého partnera a pokud máte pocit, že se něco (byť i nepostřehnutelně) jinak, velmi pravděpodobně tomu tak bude.

4. Hledá záminku k hádce - a to může být cokoli. Jakmile se mu podaří pohádat se s vámi, může prásknout dveřmi a má příležitost vidět se svou milenkou.

5. Jakmile se pohádáte, s neuvěřitelnou lehkostí mluví o tom, že váš vztah můžete ukončit. Nemá totiž odvahu ukončit vztah sám za sebe, tak se snaží najít záminku.

6. Je velmi náladový. V jednom okamžiku je příjemný, dvorný a skvěle naladěný, ale v další minutě předvede obrovský záchvat vzteku a deprese. Ve svých vlastních citech a náladách se už nevyzná ani on sám.

7. Nemluví s vámi. Nežijete spolu, ale spíše vedle sebe. O nějakém sdílení pocitů nemůže být ani řeč.

8. Najednou se změnil jeho hudební vkus. Zatímco předtím to byl například tvrdý rocker, nyní si pouští romantické ploužáky.

9. Pokud jeho milenku znáte, můžete se vsadit, že ji bude před vámi kritizovat. Snaží se ve vás probudit pocit, že jde o osobu, která je mu nesympatická a se kterou by si nikdy nic nezačal.

10. Neustále vás kritizuje a najednou mu na vás vadí i věci, které mu dříve připadaly atraktivní.

11. Bere si osobně i zcela nevinné poznámky a prakticky kvůli všemu, co řeknete, se dokáže k smrti urazit.

12. Najednou poklesne jeho zájem o vás i o děti.

13. Jediný kompliment, kterého se vám v souvislosti s vaším vzhledem dostane, zazní z úst vašeho dítěte. On už vás chválit přestal.

14. Vyznání lásky se stanou tak řídkými, že je vlastně ani nezaznamenáte.

15. Pokud pro něj uděláte něco hezkého, má výčitky svědomí, proto se snaží, aby se na to co nejdřív zapomnělo a nemusel o tom s vámi mluvit.

16. Tráví více času se svými přáteli než s vámi.

17. Vyhýbá se jakýmkoli hovorům o vaší společné budoucnosti.

18. Opustí aktivity a zájmy, kterým jste se věnovali společně.

19. Často a rád mluví o vztahových problémech, které mají vaši přátelé, sousedé a kolegové. Alespoň si vedle nich nepřipadá tak zoufale.

20. Sex a intimity se odehrávají tak zřídka, že je prakticky vůbec nezaznamenáte.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články