Menu
Úvod  › 

15 největších mýtů o mužích

Nikdy vás neposlouchají, neustále myslí na sex a nikdy nemůžou nic najít. Uvádíme na pravou míru nejrozšířenější mýty o mužích.

1. Muži neustále myslí na sex: To není pravda. Občas přemýšlíme také o fotbale, nebo o jídle. Ale sex skutečně obsazuje čelní pozice našich myšlenek.

2. Muži se po většinu času potýkají s nedobrovolnou erekcí: Kdepak. Ta vůbec není nedobrovolná. Podívejte se na předchozí bod.

3. Muži nikdy neposlouchají: Ale jistěže vás posloucháme, jen nám nesmíte říkat ty nejdůležitější věci, zrovna když jsme v polospánku, hrajeme počítačové hry, díváme se na televizi, nebo pracujeme. Pokud chcete, abychom vás skutečně poslouchali a věnovali vám stoprocentní pozornost, řekněte nám to těsně před sexem.

4. Muži si myslí, že jsou lepší než ženy: Naprostá většina normálních chlapů si nic takového nemyslí.

5. Muži vnucují ostatním své řešení a názory: A poslouchaly jste se někdy v kavárně mezi svými kamarádkami?

6. Mužům nezáleží na tom, jak vypadají: Zase špatně. Velmi nás zajímá naše váha, vlasy, postava a tělesné proporce. Jen vám to prakticky nikdy nepřiznáme.

7. Muži nemají rádi něžnosti: Každý potřebuje něžnosti, bez ohledu na pohlaví. To je také důvod, proč vás máme tolik rádi: protože dokážete odhadnout, kdy potřebujeme obejmout a kdy něžné slovo. Samozřejmě se ani nebráníme variantě, kdy něžnosti skončí sexem.

8. Muži se moc rádi hádají: To teda ne!

9. Muži milují porno: Ano, většina z nás ano. Ale ne všichni. Prý někde na Vysočině bydlí tři chlapíci, kteří ho nijak zvlášť nemusí.... především proto, že ho nedokáží na internetu najít.

10. Muži jsou ohledně žen příliš nároční: Rozhodně ne tolik, jako jste náročné vy samy na sebe.

11. Muži nedokáží dělat několik věcí najednou: Nikoli. Většina z nás dokáže pracovat a přitom ještě myslet na obsah výstřihu vnadné kolegyně.

12. Muži neustále prdí: A vy snad ne?

13. Muži nikdy nepláčou, když se dívají na televizi: To byste nás měly vidět, když prohrává naše oblíbené sportovní družstvo.

14. Muži nikdy nedokážou nic najít: To je nesmysl. Každý muž moc dobře ví, kde má svá dvd s pornem.

15. Muži neustále masturbují: Ale kdepak. Minimálně v práci potřebujeme obě ruce... většinou.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Důvody rozchodu: Proč se rozchází muži se ženami
Chuť na sex: Rozdíly mezi muži a ženami
Muži, kteří dělají domácí práce, mají méně sexu
Proč jsou muži nevěrní: Podvede i vás?