Menu
Úvod  › 

Vzrušující hry, které oživí váš sex

Už to není ono a sex začíná být lehce nudný? Místo toho, abyste milování protrpěli v misionářské poloze, přizvěte si na pomoc erotické hry, které vrátí do vaší ložnice jiskru.

"Je to asi normální vývoj každého vztahu, ale musím říct, že po sedmi letech manželství a deseti letech vztahu už mi sex zdaleka neříká tolik jako na začátku," říká třiatřicetiletá Markéta Šebestová. "Jde o rutinu, kterou podstupuji, aby byl v rodině klid, ale v podstatě je to pro mě z valné části výměna tělesných tekutin. Stále stejný průběh, několik rychlých doteků na vyzkoušená místa, zaujmutí patřičné polohy a vyvrcholení během několika minut. Nevím, jestli se dá čekat víc."

Únava, nuda a stereotyp jsou vražedné pro sexuální život každého páru. I když přirozeně nelze očekávat, že na sebe po několika letech budete nažhaveni do stejné míry jako na začátku vztahu, kdy jste se scházeli za autobusovou zastávkou, vaše erotické aktivity se rozhodně nemusí omezovat na misionářskou polohu v manželské posteli. Zkuste se inspirovat několika jednoduchými hrami, které váš sexuální život poněkud vykolejí:

Nečekané doteky

Zavažte svému partnerovi oči šátkem, svlékněte ho a položte na postel. Poté se ho dotýkejte na nejrůznějších částech těla. Měňte interval, intenzitu i druh doteků. Jednou se ho například dotkněte na prsou pouze letmo konečky prstů, podruhé mu přiložte na stehno celou dlaň a lehce zatlačte, pak chvíli vyčkejte a polibte ho do koutku úst. Zkrátka nechte pracovat svou fantazii a snažte se o rozmanitost. Kouzlo spočívá v tom, že netuší, co přijde jako další a se zavázanýma očima si lépe vychutná vaše doteky. V příštím kole si potom role můžete vyměnit a on se zase bude dotýkat vás.

Napište dopis

I když už se dopisy moc nenosí, udělejte výjimku a napište svému partnerovi erotický dopis. Můžete této příležitosti využít k tomu, abyste mu popsala své touhy a nesplněná přání, která se mu možná stydíte říct přímo do očí. Popisujte mu, co byste s ním ráda dělala, o čem sníte, nebo klidně jen erotickou scénu, která vás zaujala ve filmu. Uvidíte, že efekt bude explozivní a navíc si váš dopis schová a bude se k němu rád vracet.

Sex s olejem

Masážní olej prokáže vašemu sexuálnímu životu mnohem větší službu, než vůbec tušíte. Lesklé klouzavé tělo je pro muže velmi vzrušující záležitostí, protože jsou tak mnohem víc zdůrazněné všechny křivky. Nechte ho, ať si zahraje na zvrhlého maséra a namasíruje vás, kde uzná za vhodné. Pokud jste to ještě nikdy nezkusili, budete překvapena, kolik je v těchto klouzavých pohybech ukryto smyslnosti.

Zapojte zrcadlo

Jen těžko byste hledala na světě muže, kterého by nelákal sex ve více lidech (pokud si myslíte, že ten váš je výjimka, nejspíš to před vámi jen dobře maskuje). Jestliže nechcete přizvat do své postele sousedku, vezměte si na pomoc zrcadlo. Pomilujte se před ním a předstírejte, že v něm nevidíte sami sebe ale druhý milující se pár. Pokud si troufáte, doprovázejte svůj sex popisem toho, co by zrovna vaši společníci dělali. Muži jsou velmi citliví na vizuální podněty a s touto hrou u nich zcela jistě sklidíte úspěch.

Domácí prostitutka

Pokud se domníváte, že máte doma příliš velkého intelektuála na to, aby se mu líbily laciné holky, tato hra vás vyvede rychle z omylu. Oblečte si podvazky, erotické spodní prádlo, ultrakrátkou minisukni, top s velkým výstřihem a vyzývavě se namalujte. Jestliže vlastníte boty na jehlovém podpatku, zapojte je do hry také. Odhoďte zábrany a chovejte se vyzývavě a klidně i trochu vulgárně. Provokujte ho roztaženýma nohama, bezostyšnými doteky, nebo obscénní mluvou, uvidíte, co to s ním udělá.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Jak dosáhnout orgasmu: Cvičení pro ženy
Test: Jakého potřebujete milence?
Test: Jste konzervativní milenka?