Menu
Úvod

Jak uspořádat nezapomenutelnou oslavu?

Určitě si lámete hlavu, jak udělat radost vaší, zase o rok starší, ratolesti. Narozeninové oslavy by se nikdy neměly opomíjet, a to zejména v dětském věku. Poradíme vám, jak udělat nezapomenutelnou oslavu snů, která vás nezruinuje.

Pečlivé plánování

Nejprve si položte jednoduchou otázku – venku nebo uvnitř? Pak přichází na řadu stejně důležitá otázka, zda by měla být oslava tajná nebo o ní bude váš potomek vědět předem? Dále je nezbytné spočítat kapacity prostoru, kde se bude oslava konat, vzhledem k plánovanému počtu hostů.

Pokud si nejste jisti, s kým se váš potomek ve škole kamarádí a s kým ne, raději mu o oslavě řekněte předem a seznam hostů proberte společně. Pak už jen stačí vybrat hezké pozvánky, které své ratolesti předáte, ať je rozdá do světa.

Co dostane od vás?

Kromě toho, že pořádáte tu nejlepší oslavu na světě, bylo by milé potěšit své dítko kromě velkého dárku i nějakou drobností a nezapomeňte ani na přání k narozeninám. Skvělým dárkem je také maličkost, o které teď v poslední době dítko mluví a k tomu přihodit nějakou sladkost.

Co je lepšího a vhodnějšího k narozeninám nežli dort? A upečený z lásky od maminky samozřejmě chutná nejlépe. Nezapomeňte přikoupit dortové svíčky, vždyť přání při sfoukávání svíček se přece vždy splní!

Detaily tvoří celkový dojem

Když už oslava, tak opravdu se vším všudy. Pořiďte například papírové kelímky stejných barev nebo stylů, udělejte nějaký „čarodějnický punč“ nezvyklé barvy a sežeňte nejlepšího „dýdžeje“ v kraji, i když to bude strejda z druhého kolene.
Každá oslava by měla mít nějaké překvapení večera, u vás to můžou být například lampiony štěstí. V pravou chvíli se všichni sejdou a zapálí lampiony a společně je se svými přáními je pustí do nebe.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)