Menu
Úvod

Jak se pohodlně a stylově obléci do města?

Dnes ji zná téměř každý - ikona velkoměsta Carrie Bradshawová perfektně sladila i takové kousky, které bychom v žádném případě k sobě dohromady nedali. Víte, jak se obléci, abyste působila stylově a zároveň se cítila pohodlně?

Nebojte se kombinací

Elegantně sportovní šatník má ráda snad každá žena, jde o kombinaci pohodlnosti a stylu. Velmi oblíbeným kouskem se staly dámské bombery, se kterými vykouzlíte mnoho zajímavých outfitů. Můžete zkombinovat například plízovanou sukni, dejte si však pozor, aby vám jeho délka byla dopasu. Na kozačky k tomuto outfitu zapomeňte a vytáhněte tenisky a ani kombinace s lodičkami nevypadá vůbec špatně.

Vzhledem k objemnosti této bundy, volte raději užší střih kalhot, tím tak vyvážíte celkový dojem. Kombinovat jej můžete i s šaty nebo úzkou sukní, doplňte jej tentokrát o kozačky nad kolena. Chcete vypadat jako Charlize Theron? Zkombinujte světlé užší kalhoty s bomberem a pohodlnými pantoflemi.

Experimentujte s kousky ve vaší skříni

Skvělou volbou jsou taky dámské kabáty s kapucí. Díky nim budete vypadat sportovně a zároveň uhlazeně. Při jejich výběru však nezapomínejte na výšku vaší postavy, pokud jste menšího vzrůstu, volte kabáty kratší, pokud jste vzrůstu vyššího, volte ty delší. Jako vhodnou obuv můžete zvolit například tenisky, chelsea boty nebo vysoké kozačky nad kolena. Pokud vám doma leží kabát bez kapuce, oblečte si pod něj sportovní mikinu s kapucí, nedbalá elegance je hned na světě.

Jako celebrita

Letošním hitem se staly velmi objemné kabáty z vlněné směsi nebo celebritami oblíbené plyšové kabáty. Tyto kabáty se dají kombinovat úplně se vším. Skvělou volbou je hnědý plyšový kabát, lodičky, světlé „mrkváče“ a celý dojem můžete doladit černou koženou bekovkou.

Nebojte se kombinací, buďte odvážní a nechte se unést vaší fantazií. Nezapomínejte na doplňky, které by měly být opravdu originální a měly by celý váš look podtrhnout.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)