Menu
Úvod  › 

Soutěž: Vyhrajte knihu o vývoji a výchově dítěte!

Máte doma malé dítě a chcete být o jeho vývoji i výchově dokonale informovaní? Zodpovězte soutěžní otázku a vyhrajte velkou knihu o těhotenství a mateřství!

Nikdy v životě už se vaše dítě nevyvíjí tak rychle a nevstřebává tolik informací jako v prvních čtyřiadvaceti měsících. Prakticky každý den se učí a dokáže něco nového a neustále vás překvapuje. Právě proto je ale také tolik důležité, abyste v tomto věkovém období nic nezanedbali a poskytovali mu to, co potřebuje. Zorientovat se v množství informací vám pomůže nová kniha: Vývoj a výchova děťátka do dvou let. V jednotlivých úsecích, které jsou rozděleny podle věku se například dozvíte, kolik by v kterém věku mělo dítě spát, jak se vyvíjí jeho řeč či chování, jaké pohybové dovednosti by mělo zvládnout, nebo jaké pokroky dělá ve společenském chování. Současně kniha upozorňuje na časté chyby, kterých se rodiče malých dětí dopouští, a kterých byste se měli vyvarovat. Užitečného průvodce pro každého rodiče můžete vyhrát, pokud odpovíte na následující otázku:

Kdy se obvykle u dětí začne objevovat období vzdoru?

Odpověď zašlete do 21. května 2012 na adresu: redakce@forexample.cz.

(Nápovědu najdete v článku: Období vzdoru: Zátěžová zkouška pro rodiče.)

Vylosovaný výherce získá knihu Vývoj a výchova děťátka do dvou let od Daniely Sobotkové a Jaroslavy Dittrichové, kterou vydalo vydavatelství Grada. Výherce bude o své výhře informován e-mailem.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
7 signálů, že své dítě přetěžujete
30 signálů, že jste rodič - mazák
Hádky před dětmi: Pravidla, která musíte dodržovat
Období vzdoru: Zátěžová zkouška pro rodiče