Menu

Pivo

Jak vám může pomoci teplé pivo?

Důvodů proč pít pivo se najde nespočet. Obzvlášť milovníci tohoto zlatavého moku si najdou své důvody. Jenže většina si představí orosený půllitr, kamarády a příjemné zákoutí hospůdky. Dnes vak bude řeč o teplém pivu. Než se nad tím ušklíbnete, přečtěte si náš článek a uvidíte, že i vy dáte šanci tomuto přírodnímu lektvaru.

Jaké je nejsilnější pivo na světě

Mělo se za to, že nejsilnější pivo světa pochází z Bavorska a má 57,5 % alkoholu. Tenhle kousek má alkoholu více než vodka či whisky. Pít se musí po malých sklenkách a jedna láhev přijde zákazníka na tisíce korun. Toto silné pivo (avšak ne nejsilnější) vzniklo díky trumfování bavorského sládka se skotskými kolegy. To co však přijde nyní, vás zarazí do židle.

Překvapivé způsoby, jak pivo prospěje vašemu zdraví

Patříte mezi pivní fanoušky? Potom se vám následující text bude líbit. Shromáždili jsme argumenty, proč se vám vyplatí dát si každý den půllitr. Budete překvapeni, co všechno udělá pivo pro vaše zdraví.

8 důvodů, proč pít pivo

Patříte k milovníkům zlatého a pěnivého moku? Potom určitě oceníte osm věděcky podložených důvodů, proč byste jej měli pít ještě víc než doposud.