Menu

Bolení zad

4 tipy jak docílit zdravá záda

Bolestmi zad trpí většina české populace. Je to především z důvodu nedostatku pohybu, špatného držení těla, nadváhy, přetěžování zas, nekvalitní matrace, nedostačující životospráva, stres, průvan a mnoho dalšího. Důvodu se najde opravdu nespočet. Abychom problémům se zády předcházeli je vhodná prevence.

Bolest zad: Co vám tělo chce říct?

Chodíte v předklonu, nemůžete se hnout, když se máte zvednout z křesla, připomínáte důchodce? Víme, co vám chce vaše tělo naznačit bolestí zad.

Bolesti zad: Která je ta vaše?

Opět se nemůžete ani hnout kvůli bolavým zádům? Najděte si tu, která sužuje právě vás, a zjistěte, jak ji efektivně odstranit.

5 nejlepších cvičení proti bolesti zad

Ráno se nemůžete zvednout z postele, v práci jste ztuhlí a večer máte pocit, že jste celý den lámali pařezy. Dejte bolestem zad vale s pěticí jednoduchých cviků.

5 instantních tipů proti bolesti zad

Znají ji všichni, ale jen málokdo ví, co s ní dělat. Osvojte si základní tipy proti vytvalé a nezničitelné bolesti zad.

Bolest bederní páteře: Co by vás mělo varovat

Jde o jeden z nejčastějších zdravotních problémů a záleží především na vás, jestli bude odhalena jeho příčina a správně se vyléčí.

Zrušte bolest zad: Preventivní tipy

Patří k nejčastějším a zároveň nejotravnějším. Bolesti zad ale můžete účinně předejít. Nabízíme vám efektivní tipy na její prevenci.

10 nejčastějších mýtů o bolestech zad

S bolestí zad musíte okamžitě zalehnout do postele. Pokud cvičíte, bolest zad se vás nebude týkat. S bolavými zády se nedá nic dělat. To jsou jen některé z nejčastějších mýtů o bolestech zad, zjistěte, jak je to s nimi doopravdy.

Tipy proti bolestem zad

Vypadá to jako epidemie. Sedavý způsob života, nedostatek pohybu a špatné návyky. Bolestmi zad trpí stále víc lidí. Co je příčinou těch vašich a co s nimi můžete dělat?