Menu
Úvod  › 

Postelový trénink, aneb kolik kalorií spálíte při sexu?

Vykašlete se na nezáživné návštěvy posilovny, máme pro vás tipy na sexuální polohy, při kterých spálíte spoustu kalorií a ještě si vytvarujete skvělou postavu. Užijte si to!

Nechce se vám chodit do fitka, běhání po parku vás nebaví a aerobic vám připadá jako slabomyslná aktivita? Žádný problém. Spálit kalorie a posílit ty správné svaly, abyste si vytvarovali postavu na těch správných místech, můžete i při sexu. Vyberte si ty nejhříšnější pozice, které vám pomohou zhubnout a přihrají vám postavu snů. Konečně vás bude trénování bavit!

Misionářská poloha

Je to klasika všech klasik, ale možná vás nikdy nenapadlo, že si při ní posilujete stehna, břicho, zadek a většinou i ruce. Za minutu misionářského sexu (a záleží jen na vás, kolik minut této aktivity si ve finále dopřejete) spálíte šedesát dva kalorií. Pokud si navíc podložíte pánev polštářem, dostanou se vaše nohy do jiného úhlu a zároveň v této poloze posilujete hluboké vnitřní svaly a stabilizační systém. Právě tato soustava svalů odpovídá za správné držení těla a udělá vás opticky štíhlejší.

Poloha židle

Oblíbená poloha, kdy sedíte obkročmo na muži obličejem otočeným k jeho obličeji, je vynikající pro posílení svalů hýždí, stehen, ale i rukou (musíte se o ně opírat, nebo se držet milence, abyste udržela rovnováhu). Za minutu sexu v této poloze spálíte šedesát čtyři kalorií.

Poloha zezadu.

Nenajdete lepší sexuální polohu na posilování paží a zádových svalů, než je poloha, při které do vás vniká muž zezadu. Poloha, při které jste na všech čtyřech, klade velké nároky na svaly na vašich pažích a zad, a pokud si ještě dáte záležet na tom, abyste v ní měla zatažené břicho (pomiňte to, že podobné myšlenky jsou při sexu poněkud zvláštní), posílíte zároveň i břišní svaly. Za minutu sexu v této poloze spálíte přesně šedesát kalorií.

Poloha "na koníčka"

Potřebujete vypadat štíhlejší, vytvarovat břicho, zadek a stehna? Potom se milujte co nejčastěji v pozici, v níž je muž dole a vy nahoře. Je jedno, zda budete otočená obličejem k němu nebo od něj, pokud se budete milovat pět minut v této poloze, spálíte téměř dvě stě kalorií. Jako bonus navíc posílíte svaly nohou, hýždí, břicha a kromě toho trénujete i svaly středu těla, které zodpovídají za správné držení těla.

Poloha misionáře s nataženýma nohama

Ne každá žena má na tuto polohu fyzičku, ale pokud zvládnete mít při misionářské poloze nohy natažené nahoru, v pravém úhlu s tělem, váš kalorický výden bude činit sedmdesát jedna kalorií za minutu. Kromě toho posílíte prakticky všechny myslitelné svaly, od hýžďových, přes břišní, až po téměř všechny svaly, které se nachází na vašich nohou.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Užijte si sex venku!
Nejlepší pozice pro orální sex
Sexuální tipy pro normální ženy
Porno praktiky, které doma nezkoušejte
Sexuální polohy, které musíte vyzkoušet
Poloha 69: Co byste měli vědět