Menu
Úvod  › 

Podle čeho vybrat správnou sázkovou kancelář?

Pokud sázíte pravidelně, jistě máte oblíbenou sázkovou kancelář, které jste věrni i několik let. Co když jste naopak rekreační sázkař, nebo si chcete vsadit úplně poprvé? V takovém případě si přečtěte náš článek. Poradíme vám v něm, jak správnou sázkovou kancelář vybrat.

Zaměřte se na jednoduchost podání sázky

Doba jde stále kupředu a to byste měli při výběru sázkové kanceláře zohlednit. Proto volte takovou, která nabídne nejenom možnost podat si tiket na pobočce, ale která nabídne i online sázení. To se hlavně u mladších generací stává velmi oblíbené. A to pro svou rychlost a jednoduchost. Stačí vám alespoň základní připojení k internetu a sázku snadno podáte z:

Zdroj:Sázky

  • Počítače
  • Tabletu
  • Chytrého mobilního telefonu

Měla by mít licenci

Tuzemské zákony se postupně zpřísňují. A to znamená i povinnosti spojené s licencí. Jedině tak bude podání vaší sázky skutečně legální. Je proto vhodné podívat se na seznam sázkových kanceláří a zjistit, zda vámi vybraná licenci má. Jestliže nechcete složitě hledat, tak můžeme říci, že když zvolíte některou z těch nejznámějších, tak je velká jistota, že licenci mít bude.

Zajímejte se i o výši kurzů

Jsou sázkové kanceláře, které mají kurzy vyšší, a jsou i takové, které je mají naopak nižší. Ideální je ta první možnost. Proč? Když se rozhodnete pro sázku, tak logicky budete chtít také vyhrát. A zde platí jasná přímá úměra. Čím bude kurz vyšší, tím více můžete získat. Výsledná suma je totiž násobkem vaší sázky a výsledného kurzu.

Hleďte i na nabídku

Dominovat by měly všechny hlavní sporty, včetně celé řady různých lig. Ideální je i to, když jsou doplněny řadou okrajových sportů, na které si chcete dost možná také rádi vsadit. Tím ale nabídka končit nemusí. Jsou sázkové kanceláře, které se věnují i politickým tématům. A jakým konkrétně? Jedná se například o volby.

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články