Menu
Úvod  › 

Nejslavnější filmové milostné scény

Můžete je vidět stále dokola a vždy vás znovu rozněžní a rozpláčou. Existují filmové scény, které zkrátka umí dojmout a nadávkovat vás romantikou. Představujeme vám výběr nejslavnějších milostných filmových scén světa.

Titanic

Je to sice trochu kýč, ale žhavá milostná scéna, kterou předvedou Kate Winslet a Leonardo di Caprio, patří k nejpůsobivějším okamžikům celého monumentálního snímku. Decentně nasnímané milování v autě, kde za zamlženými okénky spíš tušíte, než vidíte, je velmi podnětná. Hezkou tečkou jsou prsty obtištěné na zamlženém okénku auta.

Hříšný tanec

Filmový hit osmdesátých let, kdy všechny puberťačky snily o tom, že se stanou tanečními partnerkami Patricka. Milostná scéna, kdy spolu Johnny a Baby nejprve tančí romantický ploužák, během kterého se svléknou, patří už k filmové klasice. I když je vyznění celé scény velmi decentní, romantiku byste tady mohli odkrajovat.

Duch

Pamatujete si na velmi podmanivou scénu, kdy sedí Demi Moore za hrnčířským kruhem a Patrick Swayze s její pomocí tvaruje z hlíny vázu? Prsty klouzající po mokré hlíně, romantický song z gramofonu, velmi volné tričko, které má Demi oblečené, to všechno dotváří erotickou atmosféru této proslavené scény. Jednoduše koncentrace smyslnosti.

Pretty Woman

Neexistuje na světě snad jediná žena, která by po shlédnutí filmu Pretty Woman netoužila pomilovat se s Richardem Gerem na pianu. Spojení vášnivě zrzavých vlasů Julie Roberts a hotelového bílého froté županu působí velmi sexy a navíc kombinace netradičního prostředí s netradiční polohou pro milování posouvá tuctovou milostnou scénu do oblasti erotických fantazií žen v domácnosti.

Pán a paní Smithovi

Milostná scéna z filmu Pán a paní Smithovi je názornou ukázkou toho, jak vášnivá hádka (v jejich podání přestřelka) může fungovat jako velmi žhavá předehra sexu. Vášnivá scéna má vtipnou dohru ráno, kdy se ve zcela zdemolovaném domě prochází Angelina Jolie a pánské bílé košili. Kdyby nic jiného, tak tyto dvě věci můžete kdykoli zkopírovat.

Snídaně u Tiffanyho

První místo v hitparádě nejpůsobivějších filmových polibků zcela jistě patří Audrey Hepburnové a Georgi Peppardovi ve snímku Snídaně u Tiffanyho. Příběh o lehkomyslné a hysterické Holly, která se nechává vydržovat svými nápadníky a čeká na svého milionáře, aby už nikdy v životě nemusela hnout prstem, získal svou slávu především.

Někdo to rád horké

Další filmová klasika, která sice s odstupem času působí poněkud naivně, ale stále velmi mile. Vychutnejte si scénu, kdy Sugar (Marilyn Monroe) svádí na jachtě falešného milionáře a snaží se jej "rozehřát." Polibek v podání Monroe v přiléhavých blyštivých šatech je zcela nedostižnou záležitostí.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
7 filmů, které změnily módu
Test: Víte, jaké vzdělání mají celebrity?
Test: Kde se natáčely filmové pohádky?
Nejslavnější české filmové chyby