Menu
Úvod  › 

Jak snadno založit firmu? Poradíme vám

Je vaším cílem postavit se na vlastní nohy a začít podnikat? Pokud ano, je ideální mít vlastní firmu. Zakládání společnosti dnes může být spojeno s několika různými formami. V samotném úvodu je dobré mít jasno o tom, jakou přesně právě vy zvolíte. My doporučíme osvědčenou klasiku, kterou je společnost s ručením omezením. Dnes jednu z nejvyhledávanějších podnikatelských forem.

Dále však existují i možnosti jiné, jako třeba:

  • akciová společnost
  • evropská společnost
  • offshore společnost

Zdroj: Založení firmy

Najděte si profesionála

Založit firmu sice můžete sami, ale je třeba říci, že to není nic jednoduchého, Pokud nemáte nastudovány všechny informace a nevíte, kam jít a co udělat, může to pro vás být poměrně komplikované. Nejenom, že ztratíte mnoho času, ale v některých případech i peníze, pokud některé úkony realizujete špatně.

Proti je dobré obrátit se na profesionála. Tedy na firmu, která se zabývá právě zakládáním společností. Ta bude založena takzvaně na klíč a tak se nemusíte téměř o nic starat. Stačí jenom uvést několik hlavních informací, kam řadíme název firmy, stejně jako třeba dosazené osoby ve vedení, stejně jako sem řadíme třeba i rozdělení podílů, nebo výše základního kapitálu.

Jak na sídlo? Jednoduše!

Aby mohla být firma založena a aby mohla být zapsána i do obchodního rejstříku, je třeba, aby měla také sídlo. Zapomeňte na amatérská sídla u vás doma, stejně jako zapomeňte na drahé kanceláře, které si budete pronajímat. Když chcete firmu založit jednoduše a také levně, může být možností virtuální kancelář v Bratislavě. Proč právě tato možnost? Je to celkem jednoduché. Objednat si ji lze už při samotném založení a tak není nutné řešit žádné věci navíc. Dále zaujme i prestižní adresa, díky které může vaše firma výrazně stoupnout v očích klientů i obchodních partnerů. Vše doplňme také tím, že tato forma je zcela legální a dnes je velmi vyhledávaná jak u firem nových, tak i stávajících a velkých.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Podnikáme