Menu
Úvod  › 

Jak rozloučit po sexu jedné noci?

Potkali jste se na mejdanu, skočili spolu do postele a strávili žhavou noc. Ráno je ale trochu rozpačité a vy byste potřebovali co nejrychleji vypadnout. Jak ukončit úlet jedné noci?

Neexistuje trapnější situace než ráno, kdy odcházíte z ložnice té, se kterou se znáte jen pár hodin. Jak se rozloučit po úletu, který nemá šanci přežít déle než pár hodin?

Odcházejte ještě za tmy

Skončili jste v posteli s ženou, kterou znáte jen několik okamžiků, a nechcete váš kontakt prodlužovat příliš mimo dobu vyhrazenou kvalitnímu sexu? Pokuste se po vyvrcholení neusnout a vzdálit se z jejího bytu ještě za tmy. Právě teď máte jedinečnou příležitost dát své rychlé známosti polibek na dobrou noc a odejít z její domácnosti se ctí. A tato příležitost se už za několik hodin opakovat nebude. Odejděte s úsměvem na rtech a snažte se být milí. Nemusíte vysvětlovat, proč odcházíte tak brzy, ani složitě pitvat, zda a kdy se znovu uvidíte.

Použijte bílou lež

Když se snažíte vyplížit z jejího bytu a neranit příliš její city, můžete si dovolit bílou, nevinnou lež. Omluvte se a vysvětlete jí, že musíte jít brzy ráno do práce, nebo že na vás doma čeká pes, kterého musíte brzy ráno vyvenčit. Případně můžete přitvrdit a vymyslet si chorobu, která vyžaduje, abyste přes spaním a po probuzení užil přesnou dávku léků. Jakkoli bude vaše výmluva nedůvěryhodná, stále pro ní bude příjemnější než natvrdo naservírovaná pravda, že jste poněkud ujeli, ale o další kolo s ní už nemáte zájem. Samozřejmě ideální je situace, kdy usne ona dříve než vy a vy se můžete vypařit bez složitého vysvětlování, případně zanecháte na stole lístek s poděkováním za hezký večer.

Jednejte na rovinu

Pokud se vám nechce lhát, samozřejmě můžete použít vražednou upřímnost. Vysvětlete jí, že jste předchozí noc vypili příliš mnoho alkoholu, nechali jste se unést kouzlem okamžiku, podlehli jste vášni, ale v současné době o vážný vztah příliš nestojíte. Buďte ale v každém ohledu slušní, omluvte se a poděkujte jí za velmi příjemně strávený večer. A buďte připraveni na všechny typy reakcí, včetně slz a agresivních výpadů.

Dejte jí falešné číslo

Pokud jste si jisti, že ji už nechcete nikdy vidět, ale ona po vás loudí telefonní číslo, dejte jí falešné. I když to není příliš čestné řešení, zajistí vám to elegantní odchod bez hysterických scén a slzavých výlevů.

Falešný telefonát

Už při odchodu z klubu se domluvte se svým kamarádem, že vám ráno zavolá a zinscenujete po telefonu dramatickou scénku. Můžete se vsadit, že poté, co jí oznámíte, že váš kamarád měl autonehodu a musíte za ním do nemocnice, nebude trvat na tom, abyste společně romanticky posnídali.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Záleží na velikosti penisu?
Sex ve třech a bondage, aneb jak to dělají ve světě
Alkohol a sex: Dobrá, nebo špatná volba?
Předstíraný orgasmus: Jak poznáte, že to na vás hraje