Menu
Úvod  › 

Horoskop na týden od 27. února (2. díl)

Jaký bude tento týden pro ty, kteří se narodili ve znamení panny, vah, štíra, střelce, kozoroha a vodnáře? Přečtěte si horoskop.

Panna

Jestliže patříte k výkonově orientovaným lidem, pondělí a úterý pro vás budou skutečně požehnanými dny. Všechno se vám bude dařit, práce vám půjde od ruky a zaznamenáte velkou produktivitu. Ve středu dojde k drobnému komunikačnímu šumu, který by se vám však mělo podařit záhy vysvětlit. V víkendu zapojte svůj smysl pro humor a empatii, tak se vám podaří lépe se vyrovnat s případnými problematickými situacemi.

Váhy

Na začátku týdne se dostanete do nepříjemné situace, kdy budete muset vynaložit veškeré své diplomatické umění, abyste zklidnili zjitřené emoce. Středa a čtvrtek pro vás budou velmi hektické dny, kdy se na vás bude valit spousta povinností a úkolů, které budou vyžadovat překotné řešení. Na problém, který nebudete moci vyřešit, se pokuste podívat z nového a neotřelého úhlu. Od víkendu neočekávejte žádné převratné změny, proběhne v poklidu a pohodě.

Štír

V pondělí a úterý můžete očekávat pozitivní změnu v materiální oblasti svého života. Velmi pravděpodobně dojde k vylepšení vaší finanční situace a budete mít pocit větší nezávislosti. Je důležité, abyste se nenechali unést a zůstali nohama na zemi. Víkend bude přát navazování nových známostí a vztahů. Nedejte však na první dojem a nenechte se strhnout prvotním nadšením.

Střelec

Začátek týdne bude pro vás značně vyčerpávající a nebudete mít téměř žádnou energii. Pokud si nedopřejete dostatek odpočinku, je možné, že se únava negativně odrazí i na vašem zdravotním stavu. V polovině týdne naberete správný směr a uděláte rozhodnutí, které se i s odstupem času ukáže jako správné. O víkendu byste si měli naplánovat minimálně jednodenní výlet, na kterém obnovíte energii.

Kozoroh

První polovina týdne vám uteče dřív, než stačíte dvakrát mrknout. Budete překypovat energií, dobrou náladou a práce vám půjde od ruky. Ve středu a čtvrtek zjistíte, že některé věci a záležitosti jste příliš překombinovali a mohli jste je udělat i mnohem jednodušeji. Vaše partnerské a milostné vztahy vás začnou v pátek a o víkendu lehce nudit a začnete uvažovat o tom, zda by nebyl čas na změnu. Nedělejte však ukvapená rozhodnutí, kterých byste potom litovali.

Vodnář

Pokud jste se doposud nudili, tento týden to naprosto změní. Budete objevovat nejen nové věci, ale poznáte i nové stránky své povahy. V polovině týdne vám bude připadat život naprosto úchvatný, všechno se vám bude dařit a váš optimismus dosáhne svého vrcholu. Mírné rozčarování přijde v pátek, kdy budete mít pocit, že ne všechny věci máte pod kontrolou, ale pozitivní vyznění týdne si tím nenecháte zkazit.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Horoskop na rok 2012 (1. díl)
Horoskop na rok 2012 (2. díl)