Menu
Úvod  › 

Horoskop na rok 2012 (1. díl)

Co mohou od letošního roku očekávat lidé narození ve znamení kozoroha, berana, střelce, štíra, vah, či panny.

Beran

Tento rok pro vás bude harmonický a cokoli budete dělat, bude se ubírat správným směrem. Předcházející rok nebyl pro berany příliš plodný, ale rok 2012 vám přinese radost a porozumění. Ve vaší profesní sféře nedojde na začátku roku k žádným zásadním změnám. Pozvolné pracovní tempo bez stresu vám vydrží až do září, kdy se pracovní tlak poněkud zvýší a větší stres vydrží až do února dalšího roku. Možná před koncem roku 2012 také změníte zaměstnání. Pokud jste svobodní, tento rok můžete potkat někoho velmi zajímavého. Očekávejte také mimořádný přísun peněz.

Kozoroh

Tento rok pro vás bude ve znamení změn. Nebudete se měnit jen vy, ale i vaše okolí. Navíc budete mít značný vliv, takže všechno, co uděláte, bude ovlivňovat lidi ve vašem okolí. Změna bude určujícím faktorem i vašich zájmů. Nejspíš tento rok objevíte nového kreativního koníčka. V první polovině roku budete spíše nerozhodní, ale v druhé polovině dospějete k zásadním krokům. V profesním životě budete spíše ve stresu a bohužel ani vaši kolegové vás příliš nepodrží. Velké napětí se může negativně odrazit i na vašem zdravotním stavu a být příčinou problémů v této oblasti. Druhá polovina roku 2012 bude příznivěji nakloněná lásce a milostným vztahům.

Střelec

Tento rok pro vás začne problémy v zaměstnání, navíc bohužel budou pokračovat neshody s příbuznými nebo dalšími blízkými lidmi. Jestliže nejste ještě sezdaní, v tomto roce máte větší pravděpodobnost, že se vám rozezní svatební zvony. Tento rok převezme nad vašimi rozhodnutími vládu mozek a nebudete se příliš rozhodovat srdcem. Bohužel březen, duben a květen bude náročný vzhledem k vašemu zdravotnímu stavu a připravte se na častější návštěvy lékařů. Situace v zaměstnání se začne ubírat k lepšímu až v polovině listopadu. Zejména v lednu a v září byste se měli uskromnit a začít trochu šetřit.

Štír

Vše akcie půjdou tento rok nahoru a můžete očekávat velké zisky. Do všeho se budete vrhat s vervou a budete si užívat. Rok 2012 bude pro štíry ve znamení financí a rodiny; v obou oblastech se vám bude mimořádně dařit. V druhé polovině roku očekávejte změny v profesní oblasti. Leden, březen a srpen budou měsíce plné zábavy a radosti. Pokud si naplánujete dovolenou v tomto termínu, užijete si z nich každou minutu. Jestliže máte děti, tento rok budou víc než kdy jindy potřebovat vaši pozornost a podporu.

Váhy

Tento rok pro vás bude šťastnější a lehčí než ten předchozí. Budete mít také méně starostí a také více příležitostí uplatnit svůj přirozený talent. Rok 2012 bude přát novým a perspektivním vztahům. Budete spokojenější a vyrovnanější. I když se vám výjimečně nebude dařit, budete pozitivně naladění a všechno budete brát relativně v klidu. Jestliže jste zadaní, měli byste se víc věnovat svému partnerovi, stonásobně se vám to vrátí. Pokuste se ušetřit si víc peněz v první polovině roku, na konci roku se vám to bude hodit.

Panny

Tento rok pro vás přinese několik bolestivých situacích. Nevzdávejte se; pokud budete k tomuto období přistupovat s rozvahou, dokážete ho překonat s menšími ztrátami. Budete mít tendenci reagovat impulsivněji, než daná situace vyžaduje. Pokud to bude trochu možné, snažte se v tomto roce neměnit zaměstnání ani nedělat žádné velké změny v profesním životě, protože by šlo o změny k horšímu. Na druhou stranu můžete v tomto roce počítat s podporou rodiny, přátel a partnera. Ve zdravotní oblasti očekávejte jen minimální problémy.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Jak přežít nehodu letadla?
Nejnešťastnější dny v roce
Krásné ženy jsou šťastnější
Jak být šťastná, aneb 25 kroků ke štěstí