Menu
Úvod  › 

Horoskop na týden od 27. února (1. díl)

Kdy budete mít šťastné dny a kdy byste se raději neměli do ničeho pouštět, Zjistěte, co tento týden čeká znamení ryb, berana, býka, blíženců, raka a lva.

Ryby

Pokud se ve vašem okolí pohybuje někdo, kdo má pro vás výjimečný význam, měli byste mu to dát na začátku týdne najevo. Ať už jste zadaní nebo sólo, nebojte se udělat první krok (nemusí se jednat pouze o milostný vztah) a navázat užší kontakt. Ve středu, nebo ve čtvrtek byste měli využít situace a udělat v osobním životě rozhodnutí, které jste zatím odkládali. V pátek si budete užívat pozitivní pozornosti okolí. Víkend by měl být relaxační a nabít vás novými silami a energií do dalšího týdne.

Beran

Na počátku týdne byste měli zvolnit tempo a uvědomit si, že zbrklost a impulsivní jednání není dobrou strategií. Nepřehánějte to s planými lichotkami, vaše okolí by na něm mohlo být, zejména tento týden, mimořádně citlivé. V polovině týdne si dejte pozor na zbytečné hádky a konflikty, které vzniknou z vaší přílišné impulsivnosti. Povinnosti vás v pátek zaměstnají víc, než vám to bude milé a ukrojí i z vašeho volného času.

Býk

V první polovině týdne budete mít problémy soustředit se na práci, protože vás budou zaměstnávat myšlenky na osobní život a soukromí. Ve středu a čtvrtek se vaše odhodlání a rozhodnost nejspíš definitivně vypaří. V pátek byste si měli naplánovat společenské vyžití. Tento den budete totiž okouzlující a výjimečně si akci užijete.

Blíženci

Na počátku týdne budete mít problém s tím, abyste našli citlivý a diplomatický způsob, jak se vyrovnat s nepříjemnou situací. Je dost možné, že se bude situace přiostřovat a k jejímu vyvrcholení dojde ve středu. Snažte se čerpat ze svých přátelských vztahů i z rodinného zázemí. Ujasněte si své priority a budete se snáze orientovat. Na konci týdne začnete uvažovat o možném novém směru, kterým byste mohli v životě vykročit.

Rak

Jestliže máte na začátku týdne důležitou pracovní schůzku nebo prezentaci, můžete si blahopřát, protože budete ve skvělé kondici a zcela jistě zapůsobíte pozitivním dojmem. I v případě, že nemůžete nově nabitou energií excelovat při prezentaci, najděte si jinou oblast na pracovním poli, kde budete moci zazářit. Zato ve středu a ve čtvrtek byste se měli držet spíš na domácí půdě a dávat si velký pozor na nejasnou komunikaci a zbytečná nedorozumění, která vám hrozí. Závěr týdne pro vás bude značně emotivní.

Lev

Začátek týdne proběhne ve znamená neustálých změn. Ještě než si stačíte zvyknout na změnu stavu, okamžitě se objeví další. Ve čtvrtek doceníte význam přátel a ty osoby, na které se můžete spolehnout. Budete totiž potřebovat jejich podporu. Víkend se ponese ve znamení zábavy a návalů energie. Kroťte však své vášně. V neděli budete mít pocit značné únavy, naplánujte si proto spíše oddychový program, který vám dovolí obnovit síly do dalšího týdne.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Horoskop na rok 2012 (1. díl)
Horoskop na rok 2012 (2. díl)