Menu
Úvod  › 

Horoskop na týden od 26. března (2. díl)

Zjistěte, jaký bude tento týden pro váhy, štíry, střelce, kozorohy, vodnáře a ryby. Na co si dát pozor, jak se budou vyvíjet vztahy a jak se vám bude dařit v pracovní sféře? Týdenní horoskop zná odpověď.

Váhy

Tento týden očekávejte lehký zmatek kolem vztahů a vašeho osobního života vůbec, který vznikne v důsledku to, že opominete věci, které se vám mohou jevit jako nepodstatné detaily. V úterý nebo ve středu se na obzoru začne rýsovat nový vztah (nemusí jít nutně o vztah milostného charakteru). Nebraňte se mu a buďte otevření novým podnětům, možná půjde o začátek silného přátelství. V pátek a sobotu byste si měli udělat spíše odpočinkové plány, protože energie se vám nebude příliš dostávat. Zato v neděli jí budete mít na rozdávání, takže můžete vyrazit vstříc novým zážitkům.

Štír

Začátek týdne byste měli pojmout spíš ve volném tempu a opakovat si, že práce kvapná bývá málo platná. V úterý a středu se vám vyplatí zariskovat, protože existuje velká pravděpodobnost, že dosáhnete několikanásobného zisku. V čtvrtek vsaďte na svou inteligenci a schopnost zaměřit se na praktickou stránku problémů. V pátek a sobotu budete mít poněkud línou náladu, neměli byste to lámat přes koleno a opravdu si na sebe udělat dostatek času. Zasloužíte si to.

Střelec

V první polovině týdne se vám vyplatí, pokud zatnete zuby a vyvinete mimořádnou energii ke splnění dlouho odkládaných úkolů. Podaří se vám je totiž splnit mimořádně dobře a získáte tak další velkou motivaci. Úterý a středa budou ve znamení nových příležitostí ve všech oblastech - pracovní, osobní i vztahové. Uvidíte je ve zcela nových souvislostech a z nových úhlů. V pátek a sobotu se však připravte na vztahovou krizi a větší množství konfliktů. Oproti tomu neděle bude již pohodovější a klidnější.

Kozoroh

Na počátku týdne vám všechny úkoly a povinnosti budou připadat lehké jako peříčko. V úterý a ve středu byste se měli snažit vytáhnout to podstatné, protože jinak vám hrozí zahlcení informacemi. Nenechte si své trable v osobním životě přerůst přes hlavu a nikdy nedovolte, aby vám zasahovaly do pracovního života. Své plány na víkend konkretizujte už v pátek, jinak hrozí, že zůstanete bezprizorní.

Vodnář

V úterý očekávejte příliv nové energie i emocí, a to jak v pracovním, tak osobním životě. Čtvrtek bude však spíše ve znamení útlumu a relaxace. V pátek a sobotu přijde konečně čas na vyřešení situace, která vám už dlouho přidělává vrásky na čele. Naučte se však odmítat a říkat jasné "ne", jinak se do svého problému ještě víc zamotáte. V sobotu očekávejte silný podnět, který může zvrátit běh a směřování vašeho života.

Ryby

V první polovině týdne vás budou provázet pochybnosti a nejistota. Obklopte se přáteli, které vám je pomohou rozptýlit. V úterý a ve středu očekávejte, že se věci dají do pohybu. Zapojte svou představivost a hranice pro vás přestanou existovat. V pátek a v sobotu očekávejte zábavu a společenské vyžití, které vás nabije energií na další týden. Nekomplikujte si zážitky zbytečným pitváním.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Krásné ženy jsou šťastnější
Jak být šťastná, aneb 25 kroků ke štěstí
Mladé manželské páry bez dětí jsou nejšťastnější