Menu
Úvod  › 

Horoskop na týden od 26. března (1. díl)

Co čeká tento týden skopce, býky, blížence, raky, lvy a panny? Na co se mají těšit a které dny pro ně budou kritické? Přečtěte si týdenní horoskop.

Skopec

Hvězdy tvrdí, že na začátku týdne můžete očekávat závan minulosti. Možná se vám ozve kamarád, kterého jste už dlouho neviděli, najdete ztracenou věc, nebo o sobě dá minulost vědět jiným způsobem. V úterý a ve středu však už buďte připraveni na nové a možná i velmi zásadní podněty ve vašem životě. V pátek a sobotu se o vás bude pokoušet deprese a špatná nálada. Buďte na ni připraveni a předejděte jí tím, že si sami na sebe uděláte dostatek času a uděláte si radost. V neděli pozor na vypůjčené předměty, hrozí, že někomu zničíte věc, která je pro něj důležitá.

Býk

Začátek víkendu bude ve znamení pozitivních emocí. Budete dobře naladěni, což vám umožní dívat se na věci z té lepší stránky. Tuto vaši schopnost ocení vaše okolí a možná se odrazí i ve vaší profesní kariéře. V úterý nebo ve středu se vyřeší věc, kterou jste dlouho odkládali a brala vám klidné spaní. V pátek a sobotu se vám vyplatí zabojovat v soukromých záležitostech. Odvaha a sebevědomí budou vaši hlavní devizou a výsledkem bude zisk. V neděli budete muset zapojit veškeré své diplomatické úsilí, abyste zabránili zbytečnému konfliktu.

Blíženci

Na počátku týdne se vyskytne ve vašem životě určitá překážka, kterou budete mít tendenci obejít. Místo toho se ale zapřete a pokuste se ji překonat, vyplatí se vám to. V úterý a ve středu budete nepřekonatelným zdrojem nápadů a na konci týdne zase bude mít příležitost zazářit ve společenské oblasti. Vaše společnost bude velmi vyhledávaná a budete hýřit vtipem i šarmem.

Rak

První dny tohoto týdne budou ve znamení originálních nápadů a myšlenek. Ty by se mohly zhodnotit jak ve vašem osobním, tak ve vašem profesním životě. Ve středu si potvrdíte, že něco zásadního, co jste si v minulosti mysleli, je skutečně pravda. V pátek a sobotu budete nabití energií a pustíte se s vervou do plánování budoucnosti. Je velmi pravděpodobné, že plány, které uděláte během těchto dvou dnů se skutečně vyplní, takže chutě do toho. V neděli budete mít marnotratnou a rozhazovačnou náladu. Dejte si však pozor na neuvážená a živelná vydání, kterých byste později litovali.

Lev

Tento týden pro vás bude ve znamení extrémů. Snažte se proto hledat spíše zlatou střední cestu a kompromis, než abyste se pohybovali, obrazně řečeno, ode zdi ke zdi. V úterý a ve středu se budete zmítat mezi vášnivými emocemi a vyhrocenými city k někomu z vašeho okolí. Opět nechte místo vášní promluvit spíše zdravý rozum, vyplatí se vám to víc. V pátek a sobotu se před vámi otevřou nové cesty a možnosti, které budou vypadat velmi lákavě a vy budete mít tendenci vrhnout se do nich po hlavě. Rozvažujte o všech pro a proti a pak teprve dělejte finální rozhodnutí.

Panna

Tento týden se vám vyplatí vaše schopnost vše analyzovat a tendence mít ve všem dokonalý pořádek. V úterý a ve středu věnujte velkou pozornost detailům a snažte se nic nepřehlédnout, vyplatí se vám to zejména v zaměstnání, kde si tak ušetříte velké nepříjemnosti. V pátek a sobotu se připravte na zábavu a společenské zážitky, hvězdy přejí divokým mejdanům, pitkám, nebo vášnivým schůzkám. Na neděli už si nic výrazného neplánujte, protože budete potřebovat čas na regeneraci.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Jak přežít nehodu letadla?
Nejnešťastnější dny v roce
Mladé manželské páry bez dětí jsou nejšťastnější