Menu
Úvod  › 

Horoskop na týden od 2. dubna (2. díl)

Zjistěte, jaký bude tento týden pro váhy, štíry, střelce, kozorohy, vodnáře a ryby. Na co si dát pozor, jak se budou vyvíjet vztahy a jak se vám bude dařit v pracovní sféře? Týdenní horoskop zná odpověď.

Váhy

Na začátku týdne na vás budou upřeny všechny oči, protože přijdete s vynikajícím nápadem, který na vaše okolí zapůsobí (ať už v profesní oblasti, nebo osobním životě). Připravte se na roli vůdce. V polovině týdne přejdete do pasivnější polohy, abyste si poněkud odpočinuli, ale stále zůstanete ve středu dění. Pokud plánujete začátek nového vztahu, nebo hledáte partnera, pátek bude váš den, kdy vám budou přát hvězdy. Navazování nových kontaktů vám půjde prakticky samo.

Štír

Tento týden byste se měli věnovat především sami sobě a zaměřit se na zdravý životní styl. Soustřeďte se na zdravý jídelníček, odpočinek i pohybový režim - vaše zdraví bude totiž tento týden ohroženo a neměli byste podceňovat prevenci. Ve středu a ve čtvrtek budete potřebovat pomoc a podporu svých přátel. Neodmítejte ji. V pátek se na obzoru objeví nečekaná příležitost, kterou byste rozhodně měli využít.

Střelec

Na začátku týdne budete potřebovat pozitivní myšlení víc než kdy jindy - váš osobitý smysl pro humor vám pomůže zvládnout i složité situace. Ve středu nebo ve čtvrtek se malé nedorozumění zvrhne v konflikt s vaším šéfem, nebo partnerem. Snažte se zůstat v klidu a zvládnout tuto nepříjemnost s grácií. O víkendu očekávejte příliv nové energii, což po útlumovém období skutečně oceníte. Otevřou se vám nové výhledy do budoucnosti.

Kozoroh

Tento týden byste si měli nastavit pevné hranice a naučit se odmítat věci, které nechcete dělat. Vaše okolí mělo v poslední době tendence poněkud vás zneužívat. V polovině týdne budete zahlceni informacemi, o které nebude ani příliš stát. Nebojte se odmítnout. V pátek očekávejte zábavnou společnost a mimořádně originální zážitky.

Vodnář

Tento týden bude narušena vaše obvyklá rutina a buďte připraveni na změny. Místo toho, abyste je vnímali negativně jako vyrušení, nahlížejte na ně spíš jako na novou příležitost a možnost vyzkoušet nové věci. Ve středu byste měli věnovat pozornost i drobným detailům, které budou mít velký vliv na vaši budoucnost. Víkend věnujte fyzické aktivitě, při které si odpočinete víc než, kdybyste celou sobotu a neděli prospali.

Ryby

Plnou vahou na vás dolehne jarní únava a vaše energie se vytratí za obzor. Budete usínat uprostřed dne, povinnosti budete plnit jen s námahou a vůbec vaše pracovní výkonnost značně poklesne. Snažte se zvýšit přísun vitamínů a zařadit do svého režimu více pohybu, abyste jarní únavu překonali. Ve čtvrtek dostanete nabídku, kterou byste měli přijmout. V budoucnosti ji totiž oceníte. Pokud hodláte strávit víkend na cestách, buďte na sebe opatrní.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Mýty o zdraví, které vám mohou ublížit
Zachraňte si kolena! Hned teď!
Test: Pijete už příliš?
7 jídel, která způsobují nadýmání
Máte rádi orální sex? Riskujete rakovinu krku