Menu
Úvod  › 

8 věcí, které všichni dělají (ale nikdo je nepřizná)

Dělají je úplně všichni, ale zkuste se na to někoho zeptat přímo a každý se bude tvářit, že se přeslechl, a nikdo se k nim nepřizná.

1. Čůrání ve sprše.

Jste nazí, jste mokří a okamžitě se můžete umýt - takže to pustíte. A dělá to tak úplně každý (i když ne každý najde odvahu to veřejně přiznat). Ačkoli společenské ohledy čůrání ve vaně příliš nefandí, vzhledem k tomu, že moč je sterilní, bez obav si ho užijte.

2. Objednáte si ve fast foodu rodinné menu - a sníte ho sami.

Ponechme stranou zdravotní a dietní stránku věci, ale někdy jste zkrátka v rozpoložení, kdy do sebe potřebujete co nejrychleji naládovat dostatečný počet kalorií, abyste byli vůbec schopni fungovat. Může to znít poněkud perverzně, ale kdo nad ránem po náročné pařbě, nebo po extrémně stresujícím dnu v práci nespořádal na posezení dvojitého hamburgera s dvojitými hranolkami, ať hodí kamenem.

3. Štourání v nose

Někdo to dělá přes kapesník, někdo "holým" prstem, ale nikdo u toho nechce být přistižen. Šťourání v nose už jsme vyzkoušeli v dětském věku a všem nám to vydrželo až do dospělosti. Lišíme se jen v míře, kterou se nám to daří tajit.

4. Přeříkávání abecedy

Skutečně věříte, že na světě existuje někdo, kdo by byl schopný od boku vypálit, které písmeno následuje po Q, aniž by si předtím v hlavě bleskově přeříkal abecedu od M?

5. Masturbování

Jak říká filmová klasika: "Dělali jsme to všichni a kdo říká, že ne, ten to dělá dodnes." Je jedno, kolik je vám let, jaký máte sexuální život, s kolika ženami randíte, nebo jak moc uspokojivý je váš vztah. S ničím s toho masturbace nesouvisí, protože masturbace je zkrátka samostatnou kapitolou. A těžko říct, proč se s tímto koníčkem všichni tolik tají.

6. Špehování

Tvařte se klidně, jak chcete moralisticky, a odvolávejte se na důstojnost, takt a etiku, ale alespoň sobě přiznejte, že pokud by se vám naskytla příležitost beztrestně nahlédnout do soukromé korespondence někoho, kdo vás zajímá, udělali byste to okamžitě.

7. Tvrdíte, že má vaše emailová schránka poruchu

Ale ano, samozřejmě, že vám dorazil onen důležitý pracovní mail, nebo mail, v němž vás vaše matka žádá, abyste s ní přijeli strávit víkend. Jenže vám se zrovna nechce odpovídat, nebo na něj zapomenete a když vás odesílatel urguje, s pokerovou tváří tvrdíte, že se musel ztratit někde po cestě, protože váš mail (jaká náhoda!) má zrovna výpadky. Nedělejte si iluze, že to váš séf neprokoukne - on to totiž dělá úplně stejně.

8. Pouštíte si hity vašeho mládí.

Jistě, že byste to nikdy nepřiznali, ale čas od času (když se ujistíte, že jste doma opravdu sami a nemůže vás nikdo překvapit) si pustíte Céčka od Michala Davida, Večírek Sagvana Tofiho, nebo Léto od Ivetky Bartošové. Víte, že je to jistý druh perverze, ale nemůžete si pomoci, sentamentalita je hrozná věc.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Pro muže: 40 věcí, které musíte udělat, než vám bude 30
50 věcí, které musíte v sexu vyzkoušet dřív, než zemřete
75 nejotravnějších věcí na světě