Menu
Úvod  › 

5 věcí, které musíte udělat pro jeho ego

Muži jsou v některých situacích nejistější než vy a potřebují vědět, že jsou pro vás ti nej. V kterých situacích musíte podpořit jeho ego, abyste si ho navždy připoutala?

1. Má strach, že vás zklame

Sociologové tvrdí, že postupem času se mění mužská i ženská role a muži se dostávají pod stále větší sexuální tlak. V minulosti si mužskou sexuální výkonnost žádná žena netroufla soudit, ani k tomu neměla příležitost. V průběhu času se ale ženy osamostatnily a zlepšilo se jejich sexuální povědomí. Většina z nich už nemá problém otevřeně vyjádřit své sexuální touhy a přání. Navíc mají ženy mnohem víc sexuálních zkušeností než kdykoli v minulosti. Tak se stále zvyšují nároky na muže a ti údajně pociťují stále větší tlak, aby dokázali své partnerky uspokojit. Pokud právě v sexu projevíte porozumění, dáte mu čas a dokážete ho ocenit, bude vám velmi vděčný.

2. Potřebuje vědět, že to dělá dobře

Ať už jde o sex nebo o kteroukoli jinou oblast, v níž realizuje svou mužnost, potřebuje vědět, že ho oceňujete a dělá to dobře. Pokud mu nikdy neprojevíte své uznání, nutně nabude dojmu, že si ho nevážíte. Jestliže mu naopak dáte najevo, že vás například v sexu uspokojil, bude se cítit jako superman.

3. Nechce se neustále vtírat

Musí se vás o každý sex prosit? Je to vždycky on, kdo začíná s iniciativou? Vaše role ledové královny je pro vás sice možná pohodlná, ale žádného muže nebude bavit věčně. Tím, že o něj projevíte zájem, občas ho sama svedete a budete sama iniciovat sex, mu zároveň dáváte najevo, že vám připadá atraktivní a stojíte o něj. Uvidíte, že to ocení.

4. Není si jistý svým tělem

Komplexy ze své nedokonalé postavy nemáte jen vy ale i váš partner. Muži také přemýšlejí o tom, jestli vás neodpuzuje jejich převislé břicho a povolená stehna. Bojí se, aby vám jejich penis nepřipadal příliš malý a podobně. Nešetřete komplimenty a nebojte se pochválit ty partie jeho těla, které se vám líbí. Jeho vyšší sebevědomí se pozitivně odrazí i na vztahu k vám a jeho sexuálních výkonech.

5. Chce být jedinečný

Každý muž se bojí, že ho opustíte kvůli někomu jinému. I když se tváří, že je sebevíc nad věcí a žárlivost se ho nemůže nikdy dotknout, podvědomě má stejně strach, že ho nahradíte někým jiným. Dejte mu jasně najevo, že je pro vás jedničkou a že mu dáváte přednost před všemi ostatními muži. Nejvíc vaši pozornost ocení v okamžiku, kdy se o vás zjevně zajímá někdo další. Pokud mu i přesto dokážete říci, co pro vás znamená a jak si ho vážíte, bude vám mimořádně vděčný.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články