Menu
Úvod  › 

4 nebezpečné ženy v jeho životě

Ať máte sebepevnější a kvalitnější vztah, následující čtyřlístek žen pro něj bude představovat potenciální nebezpečí vždy. Víte, na jaké ženy v jeho životě si musíte dávat velký pozor?

Kdyby se kolem něj točila Angelina Jolie, můžete zůstat v klidu. Existuje však úplně jiné nebezpečí, které nesmíte podceňovat. V životě každého muže se vyskytují následující čtyři ženy, které mohou být potenciálně velmi nebezpečné. Seznamte se s nimi:

Jeho matka

S tím nic nenaděláte, jeho matka ho přivedla na svět, vychovala, vařila mu tu nejlepší svíčkovou a proto bude v jeho životě vždy první. Pokud má se svou rodinou alespoň trochu snesitelné vztahy, zaujímá jeho matka zcela výsadní roli. Jestliže ve vás nalezne zalíbení a bude vás mít ráda, získáte v ní mocnou spojenkyni. Jenže stejně zničující nepřítelkyní se stane v okamžiku, kdy sezná, že nejste pro jejího chlapečka dost dobrá, nebo že se ho zkrátka nechce a nemíní vzdát. Navíc vaše zbraně jsou na tomto poli dost omezené. Jen si zkuste zaútočit proti ní přímo; i kdybyste svá obvinění měla podložená několika stovkami racionálních a nezpochybnitelných argumentů, stačí partnerova jediná věta: "Vždyť ona to s tebou myslí dobře," a všechny vaše argumenty prasknou jako bublina. V jejím případě musíte jednat velmi obezřetně a klidně se i trochu vtírat. Skloněná hlava se vám bohatě vyplatí.

Jeho bývalá

Je jedno, jak spolu vychází a jestli se rozešli v dobrém nebo ne. Každá žena, která v jeho životě zaujímala dlouhou dobu nějaké místo s vámi už bude napořád. Váš partner vás s ní bude srovnávat, budou mezi vámi jejich společně prožité dovolené, sex i každodenní rituály, které si společně vybudovali. Samozřejmě celou situaci výrazně zhoršuje, pokud jeden z nich není v pohodě s tím, že jejich vztah skončil. Připadá vám, že podlézající, ponižující se a vtírající se bývalka už nemůže nikoho zajímat? Omyl. Každý muž na světě má svou ješitnou strunu, kterou není těžké rozeznít. Ještě horší to však máte v případě, že je váš partner svou bývalou stále posedlý. Považuje ji za svou femme fatale a pěje na ní pochvalné ódy? Potom nečekejte na nic s vycouvejte ze vztahu ihned. Rozhodně to bude důstojnější řešení, než čekat, až si to jeho bývalá rozmyslí, vezme ho zpátky a vy budete vypakována.

Jeho nejlepší kamarádka

Vyrůstali spolu, chodili na karate, mají společné kamarády a pravidelně se scházejí v hospodě. Smějí se stejným vtipům, kterým vy nerozumíte, a pomlouvají lidi, které neznáte. Je to jeho nejlepší kamarádka a vy proti nemůžete říct ani "popel", protože mu přece nebudete určovat, s kým se má kamarádit a s kým nikoli. Možná jde o skutečně nevinný vztah, v kterém není nic víc než čiré kamarádství, ale bůh s vámi, jestli se jí nebudete líbit. Má na něj totiž mimořádný vliv a i když proti vám nezaútočí přímo, její popichování, vtípky a ironie mohou zasít červíčka pochybnosti a mít na váš vztah rozkladný vliv. Upozorní ho na vaše chyby, kterých by si sám možná ani nevšiml, nebo by je byl ochotný tolerovat. Přitom nemusí jít přímo o nenávist k vám, ale zkrátka o neochotu dělit se s kýmkoli o nejlepšího kamaráda.

Jeho kolegyně

Možná nevypadá jako sexuální bohyně, ale na rozdíl od vás má k dispozici v podstatě neomezené množství času, protože s ním tráví minimálně osm hodin denně. Řeší stejné problémy, nadávají na stejného šéfa, pomlouvají stejné kolegy a váš drahý může postupem času dospět k názoru, že jsou si vlastně velmi podobní a skvěle si rozumí. Ne náhodou se většina nevěr odehraje mezi kolegy. Navíc pokud se ho rozhodne svádět, má k tomu spoustu příležitostí, při kterých jí nijak nebudete stát v cestě. Obrana? Prakticky nulová. Můžete si z ní zkusit udělat svou kamarádku, ale pokud už se jednou rozhodla, že ho dostane, vaše lísání jí v tom pravděpodobně nezabrání.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
15 sekund, které rozhodnou o osudu vaší lásky
Jak dál po nevěře
20 lidí, které můžete nenávidět
7 věcí, které vám zničí vztah