Menu
Úvod  › 

10 nejkrásnějších sportovců světa

Pohled, který ve studeném počasí zahřeje? Pokochejte se desítkou nejpřitažlivějších sportovců světa.

Roger Federer

Švýcarský profesionální tenista a snad i nejlepší profesionální hráč bílého sportu v celé historii patří rozhodně mezi největší sportující krasavce. Mladistvý vzhled, příjemné vystupování a to vše doplněno o udržovanou figuru. Roger sice nepatří mezi klasické nabušené svalovce, i tak dokáže tento čtyřnásobný otec dvou dvojčat a nestárnoucí světová star oslnit.

Ryan Lochte

Jednatřicetiletý rodák z amerického Rochesteru se kromě pěti zlatých z olympiády, dvanácti titulů mistra světa a držení světových rekordů v plavání může rovněž pyšnit perfektně vypracovaným tělem. Na důrazu všemu dodává jeho milý úsměv a dolíčky ve tvářích, což jej po právu řadí mezi nejatraktivnější sportovce dnešní doby.

Cristiano Ronaldo

Portugalská fotbalová hvězda první třídy patří mezi nejproslulejší hezouny světa. Svou svůdnou tvářičkou a tělem vytesaným jako z mramoru již zamotal hlavu nejedné ženě. Jeden z nejlepších fotbalistů Evropské ligy a i celého světa se stal tváří celé řady věhlasných módních značek. Jistě jste už měli možnost zahlédnout Armaniho kolekci pánského spodního prádla, kde Cristiano pózuje jako skutečný model.

Jenson Button

Tento známý britský pilot Formule 1 nenechá žádnou obdivovatelku rychlých kol chladnou. Mistr světa z roku 2009 současně jezdí v barvách stáje McLaren a zatím stále hledá tu pravou formu. Ani nezdary na jezdeckých okruzích mu však neubírají na jeho vzhledu. Sympatická tvář, nevinný úsměv a do toho i výstavní figura.

Tom Brady

Tento pohledný osmatřicetiletý hráč amerického fotbalu nastupující na pozici Qurterbacka v týmu New England Patriots bez debat patří do naší desítky. Od magazínu The Business Insider dostal označení "nejvíc sexy sportovec světa" a není se čemu divit. Tom Brady je skutečně kus chlapa, který dojímá ženské osazenstvo po celé planetě. Na trojnásobného otce a manžela supermodelky Gisele Bündchen je skutečně příjemný pohled.

Henrik Lundqvist

Jeden z nejúspěšnějších hokejových brankářů současnosti nyní působí v NHL a hájí barvy týmu New York Rangers. Už v roce 2006 byl zařazen časopisem People mezi 100 nejhezčích lidí světa a jeho drsné charisma mu zůstalo do teď. Mužné rysy, pomněnkově modré oči a zastřižený plnovous z něj dělají opravdového krasavce.

Roman Šebrle

Olympijský vítěz z Pekingu už má sice svá nejlepší desetibojařská léta za sebou, v Romanově případě však platí pravidlo, že zraje jako víno. Parádně vytrénovaná ramena ozdobena výložkou majora ladí k jeho sympatickému obličeji zdobeným laskavým úsměvem.

David Beckham

Fenomenálního fotbalistu a módní ikonu jistě nemusím představovat. Letos oslavil čtyřicítku a po veleúspěšné fotbalové kariéře se nyní věnuje zejména své početné rodině. Jeho perfektně vyrýsovaná postava může být motivací pro mnoho mladých i dospělých mužů.

Ashton Eaton

Tento americký vícebojař se narodil v Oregonu před více než 27 lety a hned od mala projevil extrémní atletické nadání. Nyní figuruje jako světový rekordman s počtem 9045 bodů a vystřídal tak na pomyslném vrcholu Romana Šebrleho. Sympatický afroameričan vás dojme nejen svou karamelovou pokožkou, ale zejména vysportovaným tělem a milým "kukučem".

Rafael Nadal

Snědý Španěl a jeden z nejlepších antukářů v historii tenisu odjakživa lákal davy fanoušků nejen pro svou vytříbenou hru na kurtu, ale rovněž i pro své řádně vymakané paže. A i když v poslední době bývalou světovou jedničku trápí pořád dokola vleklé zdravotní problémy, na jeho šarmantním, chlapeckém výrazu se vůbec nic nezměnilo.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Co se vám může stát při sportu
10 nejčastějších výmluv, proč nemůžete cvičit
Největší sportovní podvody historie
10 velmi dobrých důvodů, proč víc sportovat
Nejhorší zranění, která si můžete způsobit při sportu