Menu
Úvod  › 

Průvodce pro svobodné: Jak přežít Valentýna

Všude kolem je záplava srdíček, plyšových medvídků a dalších romantických předmětů. Jen vy nemáte nikoho, s kým byste mohla Valentýna oslavit. Nenechte se znechutit a inspirujte se návodem na single Valentýna.

Jste na Valentýna sama? Žádný důvod ke smutku, naopak berte to jako výhodu, že ho můžete oslavit jen a jen po svém. Následující tipy vám pomohou prožít nezapomenutelného single Valentýna:

Dámská jízda

Zorganizujte právě na Valentýna dámskou jízdu. Vyrazte na večeři, kávu, nebo do klubu. Pobavíte se a případně můžete zlomit nějaké single mužské srdce.

Relaxační den

Objednejte se na masáž, na kosmetiku, nebo jděte alespoň do sauny, či do vířivky. Udělejte si zkrátka čas sama na sebe a dopřejte si den plný relaxace.

Rodinné zázemí

Využijte tohoto dne, abyste byla se svou rodinou. Vyčleňte si Valentýna na to, abyste se věnovali jen svým blízkým. Kdy jste si naposledy několik hodin povídali se svou matkou, nebo si zahráli partičku karet se svým otcem.

Rande naslepo

I když to normálně neděláte, dopřejte si na Valentýna luxus bláznivého činu. Podívejte se na internetovou seznamku s domluvte si rychlé rande naslepo. Nejspíš tak nenajdete muže svého života, ale třeba poznáte nového kamaráda, nebo budete mít alespoň vtipné historky do hospody s kamarády.

Nacpěte se

Jděte do obchodu a kupte si potraviny, které máte skutečně ráda. Pro jednou zapomeňte na počítání kalorií a pocity viny kvůli přecpávání se a vystrojte si sama pro sebe opulentní hostinu.

Šťastná hodinka

Domluvte se s kolegy a vyrazte kolektivně do hospody nebo baru užít si šťastnou hodinku. Alkoholový opar rozmaže všechny romantické nápady do ztracena.

Nové šaty

Obnovte svou garderobu a vydejte se na nákupy. Jde sice o primitivní, nicméně velmi účinnou, terapii.

Mýdlové opery

Nic nepotěší člověka tak jako cizí neštěstí. Až se budete dívat, jak Jennifer musí volit mezi svým manželem a jeho bratrem, Fernando hledá svou ztracenou matku a Ricky prodělává náročnou operaci mozku, budou vám připadat vaše vlastní problémy zcela malicherné.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
29 důvodů, proč mají single ženy lepší život
Ideální žena: Blond s modrýma očima
Co ženy nechtějí, aby muži věděli
20 věcí, které muži nikdy nepochopí