Menu
Úvod  › 

Nejúčinnější dieta? Hubnutí při sexu!

Chcete zhubnout? Stačí, když se budete častěji milovat a vaše nadbytečné kilogramy se rozpustí samy od sebe. Vědci dokázali, že při častém sexu se rychle hubne a navíc jde o mnohem příjemnější dietu než je hladovka.!

S příchodem nového roku hledá většina lidí způsob, jak se zbavit tukových pneumatik. Nemusíte utrácet za permanentky do posilovny, ani běhat po rozblácených cestách, prostředek k rychlému zhubnutí máte totiž doma, ve své ložnici. Je jím váš partner, respektive sex s ním.

Výzkumy ukazují, že osmačtyřicet procent lidí, kteří si na začátku roku pořídí permanentku do posilovny, ji nenavštěvuje více než tři měsíce. Potom jejich předsevzetí a počáteční nadšení vyprchá a s návštěvami fitka přestanou. Na druhou stranu však jen málokdo považuje sex za obtížné cvičení a musí se k němu přemlouvat. Přitom je to však právě sex, při kterém můžete účinně zhubnout.

Podle statistik má průměrný Evropan sex třikrát týdně, jedna soulož potom trvá v průměru čtyřiadvacet minut. Za týden tak při orgasmech vypotíte čtyři sta padesát kalorií. V porovnání s tím, za stejnou dobu domácích prací byste spálili tři sta kalorií, stejně dlouhou dobou tančení tři sta devadesát kalorií a prací na zahradě tři sta šedesát kalorií.

Sexuální dieta

Ve světě je teď navíc obrovským hitem takzvaná sexuální dieta, která kombinuje spalování kalorií při sexu s vylučováním endorfinů a tudíž odbouráváním stresu. Podstata je v tom, že absolvujete několik sezení s psychoterapeutem, který vám soustavně zvedá sebevědomí, učí vás vážit si sama sebe a tudíž ve vás probouzí schopnost lépe si vychutnat sex. Potom byste se měli milovat nejméně třikrát týdně v pracovní dny a dvojnásobně o víkendu.

Současně vám terapeut doporučí cviky, které posílí vaše pánevní svaly, abyste znásobila svou sexuální zdatnost. Kromě toho byste měla být schopná po terapii zařadit do svého milostného života takové erotické hry, jako je například striptýz. Jedna z propagátorek sexuální diety, Laura Bermanová z Feinberg School of Medicine of Norhwestern University v Chicagu, k tomu říká: "Není pochyb o tom, že sex je skvělým cvičením. Zvyšuje srdeční tep, čímž se stává i výbornou prevencí proti kardiovaskulárním onemocněním. K tomu, abyste při sexu zhubli, nemusíte provozovat žádné akrobatické výkony, ale zcela stačí běžné milování. Důležité však je, abyste nesetrvávali pouze v misionáři, ale hledali a nacházeli nové pozice. Jedno milování je podobně účinné jako třicet až čtyřicet minut na rotopedu a navíc vás to tak nenudí."

Jakmile se vzrušíte, nebo dosáhnete orgasmu, prokazujete tím svému srdci nedocenitelnou službu a oddalujete případný infarkt.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Hubnutí podle věku: Dieta ve 20, 30 a 40
Překvapivé důvody, proč ženy nehubnou
5 diet, které vám zničí zdraví
8 dietních jídel, po kterých ztloustnete