Menu
Úvod  › 

LED osvětlení dodá vašemu domu a zahradě nádech výjimečnosti

Připadá vám, že vašemu domu a zahradě něco chybí? Rádi byste ho něčím odlišili od sousedů a vylepšili jeho design? Řešením je venkovní LED osvětlení. Budete překvapeni, jak lehce může podtrhnout architekturu vaší stavby. Váš dům získá díky němu moderní vzhled, a to bez velkých stavebních úprav. Vhodně zvolené osvětlení dokáže velmi efektivně zvýraznit linie vašeho domu nebo zahrady a proměnit ho k nepoznání.

LED osvětlení zvýrazní architekturu vašeho domu a zahrady

Pro mnohé je zahrada oázou klidu, kde si mohou odpočinout. Je skvělé mít doma místo, kde si můžete nerušeně vypít šálek kávy, nebo skleničku vína, a přitom se dívat na rozkvetlé stromy. Její atmosféru však nedokreslují jen dřeviny, květiny a rostliny, ale také venkovní LED osvětlení. Vhodně zvolené světlo na zahradu vytváří dokonalé romantické prostředí, do kterého se budete rádi vracet.

Moderní technologie se odrazila i ve výrobě osvětlení. Pryč jsou doby, kdy jste si museli ručně rozsvítit světla. Nyní si můžete pořídit venkovní led světlo s čidlem pohybu, nebo si zapnout osvětlení domu a zahrady snadno přes mobilní aplikaci.

Nabídka venkovního led osvětlení je velmi pestrá. Můžete vybírat mezi sloupkovými svítidly, parkovými, nástěnnými, závěsnými, nebo různými typy reflektorů. Záleží tedy pouze na vašem vkusu a preferovaném stylu osvětlení.

Venkovní LED světlo dodá vašemu exteriéru unikátnost

Při výběru myslete na to, jaké atmosféry chcete pomocí LED reflektoru dosáhnout. Bílé světlo se hodí především pro příjezdové cesty, ke vchodovým dveřím, na hřiště a všude tam, kde se takzvaně něco děje a je potřeba přímé světlo. Žluté světlo naopak využijte pro navození příjemné teplé atmosféry. Například ve vaší pergole, kolem květinové skalky, nebo na balkoně.

Venkovní LED osvětlení je velmi odolné vůči vodě, prachu i hmyzu. Při jeho výběru pro váš dům, nebo zahradu zohledněte fakt, kam ho budete instalovat. Světelné zdroje se totiž vyrábí jak s plastovou, tak se skleněnou krytkou. Plast je odolnější, a proto je vhodný na chodníky a všude tam, kde hrozí jeho poškrábání. Sklo vypadá luxusněji, ale je méně odolné. Proto se instaluje především na fasády domů.

Pokud začínáte váš dům teprve stavět, máte nejlepší možnost zakomponovat LED venkovní osvětlení do vaší stavby. Stačí si vybrat vámi požadovaný typ a se svým architektem ho do vašeho projektu naplánovat. Můžete si osvítit nejen příjezdovou cestu, ale třeba vodní prvky ve vaší zahradě. Zahradní LED osvětlení je totiž speciálně vyrobeno tak, aby vydrželo veškeré povětrnostní podmínky.

Velké i malé architektonické prvky oživí LED reflektor 30 W

Velmi univerzálním svítidlem je LED reflektor 30 W, který můžete využít k osvětlení celého exteriéru vašeho domu. Existuje v různých variantách svitu, ale také ve stmívatelné verzi. Ta zaručuje mnoho variant typů osvětlení vašeho domu, které oceníte především při střídání ročního období. Systém stmívání vám tak zajistí variabilitu intenzity vašeho osvětlení po celý rok.

Nejste si jisti, zda je vámi vybrané venkovní led osvětlení to pravé? Rádi byste venkovní LED osvětlení viděli fyzicky? Některé e-shopy mají i své prodejny. Například e-shop LEDsviti.cz má svoji vzorkovnu a zároveň i prodejnu, kde si můžete zahradní LED osvětlení prohlédnout, přeměřit, ale také vyzkoušet.

Míra bezpečnosti užívání je u LED reflektoru 30 W označena stupněm krytí IP65. Proto je tento reflektor vhodný i do vlhkých prostor. Oceníte ho u vchodových dveří, na příjezdových cestách, chodnících, ale také v zahradě. Máte unikátní prvek v zahradě a chcete ho vidět i v noci? LED reflektor 30 W je ideálním osvětlením pro tento účel. Váš bazén, socha, nebo strom díky němu získá nový rozměr.

Instalaci zvládnete sami

Máte obavy, že je reflektor složitý na instalaci? Velkou výhodou je právě to, že LED reflektor 30 W není nutné složitě instalovat, protože je dodáván tak, aby byl ihned připraven k použití. Proto se můžete i vy sami stát architekty a vytvořit si útulný domov, který bude mít díky osvětlení výjimečný vzhled.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)