Menu
Úvod

Jak ušetřit v domácnosti? Nakupujte výhodná XXL balení!

Kdo se v dnešní době nesnaží každý měsíc ušetřit nějakou tu korunu? Důvody mohou být různé, ať už je to nedostatek financí nebo vidina nového bydlení či luxusní dovolené, postup však bývá většinou podobný. Lidé se většinou nejprve zaměří na výdaje za vodu a energie, vyhledají poskytovatele s nejvýhodnějšími podmínkami a k němu posléze přejdou. Poté postupují k ostatním pravidelným výdajům, jako jsou například nákupy potravin.

S akčními letáky je šetření hračka

Možná se to nezdá, ale na běžných nákupech se dá ušetřit spousta peněz, a to hlavně s pomocí akčních letáků. Všechny si je můžete prohlédnout prostřednictvím portálu Kimbino, díky čemuž si letáky vzájemně porovnáte, a tak budete vědět, kde zrovna můžete nakoupit to, co potřebujete, za ty nejlepší ceny. Kimbino letáky aktualizuje pravidelně každý den, takže se vám nemůže stát, že by vám jakákoliv zajímavá sleva unikla.

Pochopitelně se ale neobejdete bez řádného plánování, a tak se vás sepisování nákupních seznamů stane doslova rutinou. Projděte si všechny skříňky, kde uchováváte jídlo a samozřejmě také lednici a sepište seznam všeho, co vám doma chybí. Až si pak budete pohlížet akční letáky s Kimbinem, přihlížejte k seznamu, abyste následně mohli vybrat obchod, ve kterém mají největší počet položek ve slevě. Uvidíte, že ušetříte stovky korun.

Img

XXL balení se vyplatí!

Sepisování nákupního seznamu a prohlížení letáků je však teprve první krok k tomu, abyste nakoupili dobře a levně. Druhým krokem je nakupování věcí do zásoby, a to nejlépe ve velkých, výhodnějších baleních. Taková pravidelně najdete Lidl letáku, když zrovna probíhá takzvaný XXL týden, který přináší nejrůznější zboží každodenní potřeby v nadměrných baleních s velmi příznivou cenovkou.

Během této akce Lidl leták nabízí mraženou zeleninu a polotovary, párky a uzeniny, sýry a jogurty, oleje a dokonce i toaletní papír v takzvaných XXL baleních. U potravin a zboží s dlouhou dobou trvanlivosti pak můžete udělat větší zásoby, čímž se vyhnete tomu, že byste je brzy museli kupovat za plnou cenu. Když na tento způsob najedete, postupně si vytvoříte takový systém, kdy určité věci budete nakupovat pouze v akci, což se výrazně projeví i na vašem rodinném rozpočtu.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)