Menu
Úvod

Jak mít drahé outfity ze stránek časopisů za pár kaček?

"Miláčku, koupíš mi takovou kabelku"?, ptáte se manžela, který je zaneprázděný hokejovým zápasem. "Jistě miláčku", odpoví manžel, aniž by se na stránku časopisu jen podíval. A vy se s úsměvem zamyslíte, jaké by to asi bylo, kdyby vám váš manžel opravdu mohl koupit kabelku na stránce tohoto časopisu. Kabelku, která stojí 25 000 Kč! K tomu byste si jako doplněk pořídila halenku za 2000,- nebo šaty za 10 000,- a o té spoustě bot, která se vám líbí, ani nemluvě! Víte však, že outfit podobný tomu " předraženému" na stránkách módních časopisů můžete mít i vy za pár kaček? Ano! Stačí správně a s rozumem nakupovat! Jako modelka se můžete cítit právě vy! Tak jste připravená?

Vsaďte na svou intuici a styl! 

Pokud jste i vy velkou fanynkou módy a vaším snem je vyhrát neomezený nákup oblečení ve značkových obchodech věřte, že nejste sama. Mnoho žen touží chodit ve značkových outfitech, které vyzařují stylem, elegancí, ale i luxusem. Velmi často se však nápad jít nakupovat takovéto outfity nelíbí jak jejich šetřícímu manželovi, tak také jejich peněžence, ve které byste mnohdy nenašli ani peníze na poutko značkové kabelky, kterou jste viděli v módním časopise. Co pak dělat? Vsaďte na svou intuici i na váš styl! Věříme totiž, že i vy si můžete vytvořit elegantní styl spontánní ženy, přesně takový, jaký jste viděla na stránkách módního časopisu. 

Sama sobě návrhářkou! 

V mnoha časopisech je tento problém často zmiňovaný! Mnohdy v nich najdete dvojstránku, kde na jedné straně máte předražený a značkový outfit, o kterém si můžete nechat jen zdát, zatímco na druhé straně máte alternativní verzi mnohem levnějšího outfitu, který však vypadá zcela stejně! Víte však, že se i vy můžete stát svou vlastní návrhářkou? Obzvláště tehdy, pokud milujete nakupování, módu i módní časopisy, to pro vás bude hračka. Tak možná dáte za vnik i novému koníčku a mnoho kamarádek si k vám půjde pro radu! Můžeme začít? 

Nakupujte v secondhandech! 

Co ke koupení levného, ovšem luxusně vypadajícího outfitu potřebujete? Především již zmíněné módní časopisy, ze kterých budete čerpat inspiraci. Pokaždé, když uvidíte zajímavě sladěný outfit, časopis si schovejte nebo stránku jednoduše vytrhnětě a vložte do speciální složky. Tu si časem naplníte dalšími a dalšími outfity, které jsou sice drahé, vy si je však pořídíte za příjemné ceny! Nakupovat můžete třeba v secondhandech! Tam najdete parádní kousky doslova za pár kaček. Mnohdy se však stane, že ani za celý den pobíhání po obchodech nenarazíte na kompletní outfit. To ovšem ani není vašim úkolem. Vašim cílem je postupně sbírat levné a moderní kousky, na které narazíte. Postupem času se vám jistě podaří zkombinovat všechny vaše outfity. 

Jak už jsme říkali, opravdu pěkné a moderní kousky oblečení nejsou k dispozici pouze v drahých a značkových obchodech. Vybírat můžete v secondhandech i ve slevových odděleních. Na pěkné kousky můžete narazit i na tržnicích. Obecně platí, že právě značka udělá z onoho kousku oblečení opravdu předražený kousek. Značce se tak můžete vyhnout a nakoupit si levné kousky oblečení za pár kaček. Váš manžel se nebude stačit divit, kde všude berete ty luxusní kousky oblečení, zatímco účet i rodinný rozpočet nepocítil žádnou razantní změnu! 

Internetové nakupování ušetří vaši peněženku! 

Vyzkoušet můžete i nakupování po internetu. Internet totiž skrývá velké možnosti a najít tak parádní a levný kousek pro vás nebude problémem. S internetem na svém slaďování outfitů můžete pracovat v době, kdy budou děti spát. Levně a luxusně lze nakupovat i jinde než v obchodech se světovými značkami. Outfit jako vystřižený ze stránek módních časopisů můžete mít doma i vy. Stačí nakupovat s rozumem a citem pro módu. I vy si tak můžete naplnit skříně levnými kousky oblečení, které jste sehnala v secondhandu, ve slevovém oddělení, na tržnicích nebo na internetu. Staňte se i vy módní ikonou. 

Pro příště, až zase budete listovat módními časopisy, místo škemrání o drahou kabelku si časopis řádně uschovejte. Podle zobrazeného outfitu si pak ve slevách najděte levné kousky oblečení, které vám padnou! A co si budeme povídat, ženy jsou přebornicemi v nakupování ve slevách!

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 1/5 (1 hlas)