Menu
Úvod  › 

Chlastací hůlky a další zahřívací vychytávky na hory

Zima tak nějak k horám a lyžování patří, o tom není sporu. Proč si ale nezpříjemnit dny na svahu vychytávkami, které vás spolehlivě zahřejí? Originální tipy jsme posbírali přímo u profesionálů na slovo vzatých, v pražské prodejně Harfasportu, která se již od roku 1996 specializuje právě na lyžařské vybavení a také cyklistiku.

Pokud ještě nemáte všechny dárky pod stromeček, vtipnými a originálními doplňky na hory určitě zabodujete.

Zdroj:Lyžování

Hůlky 18+

Jako originální dárek číslo jedna jsme vybrali vtipné a praktické lyžařské hůlky Leki Hot Shot. V čem je jejich kouzlo? Uvnitř hole se totiž ukrývá důmyslný otvor pro nálevku, kterou stačí naplnit oblíbeným nápojem pro zahřátí. Když je do nejbližšího baru na svahu daleko, s touhle vychytávkou budete králem sjezdovky.

Jako závodník Formule 1 na svahu

Co dělá závodníka závodníkem? No přeci stylové oblečení. Všechny lyžaře, kterým jde nejen o maximální funkčnost, ale také o styl, určitě potěšíte sportovními závodními rukavicemi LEKI RACE. Každý detail na těchto rukavicích je maximálně vyladěn - dlaň z kozí kůže se silikonem, 3D polštářky s keramikou na prstech, vodotěsná vložka odolná proti větru, bezpečnostní systém umožňující zacvaknutí do rukojeti hole...a to nejsou všechny vychytávky, které rukavice LEKI mají. Ideální dárek pro zapáleného lyžaře. Prohlédněte si celou nabídku vychytaných lyžařských rukavic.

Už nikdy do vymrzlých lyžáků...

Znáte ten pocit, když se musíte po příjezdu do lyžařského střediska přezout z pohodlných sněhulí do studených, po noci v lyžárně vymražených lyžáků? A co kdyby to tak být nemuselo? Řešení je geniální ve své jednoduchosti - vyhřívaný vak na lyžařské boty. Cestou ke svahu tak boty zůstanou příjemně vyhřáté a vy do nich s radostí vklouznete. Tomu říkáme revoluce v lyžování.

...a už nikdy zmrzlé ruce

No ano. I rukavice mají své vychytané vyhřívané varianty. Od jednodušších modelů s hřejivými vložkami až po sofistikované rukavice s topným tělesem na baterie. V takových rukavicích vám bude teplo opravdu celý den. Konec prokřehlým prstům, které po celodenním lyžování bolí a modrají. Jděte s dobou a buďte na svahu v teple za všech okolností. Určitě také znáte někoho, kdo už po první jízdě na svahu fňuká, že ho studí ruce, obdarujte ho vyhřívanými rukavicemi a bude mít klid on, i vy.

Všechny zahřívací vychytávky najdete na eshopu Harfasport.cz i v kamenné prodejně, která má otevřeno denně. I Ježíškové, kteří shání dárky na poslední chvíli, tady uspějí.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Alkohol