Menu
Úvod

Výběr brokerpool organizace: Víte, čím se řídit?

Živíte se jako finanční poradce, vlastní firmu, jež spravuje finanční prostředky mnohých klientů, nebo se na dráhu finančního poradce chystáte? Ať už je vaše odpověď jakákoli, budete v každém případě potřebovat správné zázemí. To zajistí spolehlivá, férová a zkrátka efektivně pracující brokerpool organizace. Její výběr určitě není nijak jednoduchý, protože i v této oblasti je vcelku solidní konkurence. Právě z toho důvodu se podíváme mnohem podrobněji na správný výběr takovéto firmy. Podle jakých aspektů tak činit? To vám prozradíme právě v tomto článku.

Vsaďte na tradici

V první řadě si ověřte, jak dlouhou dobu konkrétní firma působí na finančním trhu a jestli je její počínání úspěšné. Nejde o nic složitého. Každá kvalitní brokerpool organizace se ochotně pochlubí s tím, jak dlouhou dobu úspěšně funguje. Například společnost Broker Trust vznikla už v roce 2001 a díky inovativním metodám fungování, propracovanému systému a poctivým praktikám se propracovala mezi jednoho z tuzemských lídrů. Ostatně za mnohé hovoří i žebříček CZECH TOP 100, kde v kategorii Nejstabilnější firma roku získala certifikát Czech Stability Award.

Podnikání bez omezení

Společnost Broker Trust nabízí maximální servis bez jakéhokoli omezování finančních poradců, jimž tvoří zázemí. Ostatně aktuálně pod křídly této firmy působí více než 2000 finanční poradců. Stará se o ně hned 90 specialistů sídlících přímo v centrále zmiňované společnosti. I díky tomu jsou uspokojeny i individuální požadavky těchto poradců.

Finanční poradci nepřijdou zkrátka

U společnosti Broker Trust si mohou být finanční poradci jistí tím, že budou za svou práci dostatečně odměněni. Provize jsou tady skutečně vysoké. Samozřejmostí je také jejich expresní vyplácení na bankovní účet konkrétních finančních poradců.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)