Menu
Úvod

Vybíráte realitní kancelář? Hledejte tu, která nabízí něco navíc...

Vyberou si nemovitost, pěkně ji nafotí, a pak shrábnou provizi z prodeje... I vy máte dojem, že se realitní kanceláře chovají přesně takto? Tak to jste ještě nenarazili na opravdové profesionály, kteří si umí poradit i s nestandardními situacemi.

Garantujeme prodej – tímto heslem se řídí služby specializované realitní kanceláře Praha Edoxreality.cz. A jak to funguje? Pokud do sjednané doby nedojde k prodeji nemovitosti, odkoupí ji od vás za předem dohodnutou cenu. Nemusíte tak jen trpně čekat, jak se situace vyvine. Stěhování za novou prací, prodej nemovitosti z dědictví ani další nestandardní životní situace tak už pro vás nebudou představovat žádnou zátěž navíc.

Poradí si i s problematickými nemovitostmi

Pro experty se 14 lety zkušeností na realitním trhu nejsou překážkou ani obtížně řešitelné právní závazky jako exekuce, oddlužení nebo zástavy. Možná je například záloha ještě před prodejem nemovitost až 2 000 000 korun nebo okamžitý výkup bytu či domu s penězi do 24 hodin a garancí veškerého právního servisu. Jen vyslovíte své přání a o vše ostatní se už vyškolený tým realitních odborníků postará za vás.

Rozsáhlá databáze prodávajících

Věděli jste, že každý den shání ideální nemovitost s v Praze a jejím okolí alespoň 6 000 vážných zájemců? Realitní kancelář Edox reality jejich požadavky, preference a přání pečivě zaznamenává, takže jakmile se v jejím portfoliu objeví vhodná realita, už má pro ni zájemce.

Její prodejní tým vždy dbá na maximálně pozitivní představení nemovitosti včetně profesionálního homestagingu, který dokáže zvýšit cenu nemovitosti až o 10%, originálních fotografií a videí pořízených z dronu (způsob, jak odlišit vaši nabídku od ostatních) i přehledných 2D a 3D modelů, jež seznámí kupce s vaší nemovitostí do posledního detailu ještě dřív, než překročí její práh. Více na Edoxreality.cz.

 

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)