Menu
Úvod

Užijte si slevy Black Friday s e-shopem Dedoles

Black Friday je jako každý rok opět zde. Všechny obchody plné slev čekají jen na vás. Mezi nimi i společnost Dedoles. E-shop, který vyznává hodnoty společnosti a vede cestu k novému trendu, ekologickému způsobu života a v konečném důsledku vybudování lepšího světa.

O společnosti Dedoles, která vám nabízí trendy kousky

Novodobá generace se chová tak, jako by byla poslední. Jako by nic jiného po nás už nemělo přijít. Jenže, pravdou je, že na světě nejsme sami a budoucí generace si také zaslouží svět, jak ho známe my. Dedoles si proto dal závazek dodržovat ekologické procesy, minimalizovat odpad a zvyšovat kvalitu a udržitelnost materiálů, ze kterých jsou vyráběny produkty. Spolupráce s firmami, které mají podobné hodnoty a záleží jim na životním prostředí, je na přední příčce.

Filozofie Dedoles je všestranná a za svou ji může přijmout každý. Nejde jen o prázdné věty a slova, jde o životní styl.

Už nikdy více nikoho nenuďte obyčejnými ponožkami

Mnozí sdílejí názor, že ponožky jsou nudným dárkem, který v sobě nenese hodně kreativity. Společnost Dedoles však objímá zcela nový koncept a nabízí hravé veselé ponožky, které každého pobaví svými kreativními motivy.

Veselé ponožky

Ponožky, které jsou od sebe odlišné, ale spolu tvoří dokonalý pár. Ponožky, které sladíte k jakémukoliv outfitu a budete v nich vypadat jedinečně a spontánně. Pokud nevíte, čím obdarovat své blízké na Vánoce, můžete sáhnout po těchto netradičních kouscích s významným příběhem.

Jejich myšlenka je pevně sepjata s lidmi s Downovým syndromem. I oni jsou totiž odlišní, avšak často bývají zdrojem naší inspirace a svět je díky nim lepším místem. Koupí ponožek tedy nejen podpoříte lokální ekonomiku a rodinné firmy, které se na jejich výrobě podílejí, ale vyšlete do světa i hluboké poselství.

Další tip na vánoční dárek:

Náhrdelník Harry Potter točící se obraceč času

Máte v okolí někoho, kdo je velkým fanouškem Harryho Pottera? Překvapte ho originálním obracečem času, díky kterému Harry putoval do minulosti. Možná se cestovat v čase podaří i vašemu blízkému, kdoví?

Nerozhodujte, zda nakoupíte podle svého vkusu nebo svědomí, Dedoles rozhodl za vás. Každý jeden dárek nebo kus oblečení je od poctivého výrobce a z kvalitních materiálů s naprosto originálním designem, se kterým vyjádříte své jedinečné JÁ.

Využijte slevy Černý pátek, které na vás čekají v eshopu Dedoles, a pomozte této výjimečné společnosti zas o trošku vylepšit naše okolí.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)