Menu

marieke - článkyJak si užít Vánoce, když jste mimo domov

Stále více Čechů v posledních letech jezdí o svátcích nebo Silvestra na dovolenou, existují však i další důvody, proč mnoho lidí nemůže být o Vánocích doma nebo jsou přímo v cizí zemi - služební cesta či jiná náhlá pracovní povinnost, studium, cestování apod. To však neznamená, že musí svátky ignorovat nebo si je neužijí. Poradíme vám, jak si udělat vánoční atmosféru, ačkoli zrovna nejste doma s širokou rodinou či přáteli.

Zobrazit celý článek nebo zpět na začátek


Jak úspěšně dodržet novoroční předsevzetí

Pokud patříte k lidem, kteří si dávají předsevzetí každý rok, ale nikdy je vlastně nedodrží, přečtěte si následující tipy (a řiďte se jimi!), jak si letos vytvořit zdravé - a realistické - cíle a jak se k nim zdárně dopracovat.

Zobrazit celý článek nebo zpět na začátek


Nezdravá novoroční předsevzetí - jak se jim vyhnout?

Novoroční předsevzetí si pochopitelně dáváme s dobrými úmysly, asi ve svém okolí nenajdete moc lidí, kteří by alespoň nepřemýšleli, že začnou držet dietu nebo častěji cvičit. Ale může se i stát, že napácháte víc škody než užitku. Podívejte se na následující špatné taktiky a místo toho udělejte letošní rok tím nejzdravějším.

Zobrazit celý článek nebo zpět na začátek


11 základních jógových pozic

Pozitivní účinky jógy zřejmě netřeba podrobně představovat, pokrývají vše od psychického po celkové zdraví a jóga samozřejmě pomáhá i zformovat postavu.

Zobrazit celý článek nebo zpět na začátek


Jak si poradit s předvánočním stresem

Advent a následné svátky by měly být nejpohodovější částí roku, ale mnoha lidem přináší spíše stres než pocit klidu a míru. Nakupování, pečení, zdobení, úklid a do toho běžné každodenní povinnosti mohou vést - zejména u žen - k vyčerpanosti, únavě a dokonce až k depresi. Ale dá se tomu vyhnout. Stačí několik jednoduchých tipů, abyste se hned cítili lépe. Zobrazit celý článek nebo zpět na začátek


Jak naplánovat skvělý firemní vánoční večírek?

Možná to znáte...šéf chce vybrat někoho, kdo letos zorganizuje firemní vánoční party a všichni klopí hlavu, aby náhodou jeho zrak nepadl na ně. Co když se rozhodne pro vás? Není nutné panikařit. Inspirujte se následujícími tipy, abyste to zvládli úplně snadno a ještě vás všichni pochválí.

Zobrazit celý článek nebo zpět na začátek


Inspirace na vánoční dárky na poslední chvíli bez stresu

Zbývá pár dní nebo dokonce hodin do Štědrého dne a vy začínáte řešit vánoční nákupy až teď. Přesto je stále možné sehnat dárky, které se vejdou do vašeho rozpočtu a stihnout to včas. Přečtěte si následující rady, vezměte s sebou seznam a vyrazte do obchodu.

Zobrazit celý článek nebo zpět na začátek


Bootcamp – originální vojenské fitness

Chcete si vyzkoušet tréninkový program vojenských rekrutů na vlastní kůži? Bootcamp je v současnosti oblíbené, dynamické a především velmi efektivní cvičení, které vychází z tréninkových plánů americké armády – pochopitelně v jejich mírnější verzi.

Zobrazit celý článek nebo zpět na začátek