Menu
Úvod  ›   › 

10 signálů, že jste stále zamilovaná do svého ex

Tvrdíte, že už je to dávno za vámi a vlastně už ho vůbec nepotřebujete. Jenže ve skutečnosti to může být úplně jinak, než se snažíte nalhat svému okolí i sama sobě. Možná, že vztahy se svým ex nemáte zdaleka tak vyřešené, jak si myslíte.

Možná si to ani sama nechcete připustit a svému okolí i sama sobě tvrdíte, že už máte vztahy se svým bývalým definitivně vyřešeny a už jste se přes váš rozchod dávno přenesla. Jenže to ještě neznamená, že tomu tak skutečně je. Možná jen prezentujete své toužebné přání, ale ve skutečnosti ještě zdaleka nejste srovnaná s představou, že už byste spolu nikdy neměli být. Podle následujících signálů poznáte, že jste do svého bývalého stále ještě zamilovaná:

1. Chcete ho stále ve svém životě.

Možná si to odůvodňujete tím, že jste přátelé, máte toho spoustu společného a proto ho nechcete ze svého života úplně vyčlenit. Pokud ale hraje váš bývalý ve vašem životě stále velmi významnou roli, není to úplně standardní situace.

2. Občas vás napadne, že stejně jednou budete spolu.

Čas od času myslíte na to, že jednou stejně skončíte spolu a to, že jste momentálně od sebe, je víceméně jen dočasná záležitost.

3. Připomínáte si ho filmy.

Ždímete ze sebe sentimentalitu a vzpomínky na společně prožité chvíle u filmů a romantických písniček? To není standardní chování lidí, kteří už se s rozchodem dávno vyrovnali.

4. Závidíte párům.

Kdykoli vidíte pár, který se vede za ruce, objímá se, nebo líbá, pocítíte bodnutí žárlivosti a závisti.

5. Srovnáváte všechny se svým ex.

Kdykoli se ve vašem životě objeví nový muž, automaticky ho začnete srovnávat se svým bývalých. A vždycky z toho vyjde v nějakém ohledu hůř. Zkrátka sama sebe podvědomě ubezpečujete, že váš ex byl top.

6. Žárlíte na jeho nové vztahy.

Když se dozvíte, že váš ex potkal někoho zajímavého a začal randit, nemůžete tu představu dostat z hlavy a žárlíte.

7. Špehujete ho na sociálních sítích.

Pokaždé, když se připojíte k Facebooku, zkontrolujete jeho profil a špehujete, kde a s kým byl. U fotek s cizími lidmi přemýšlíte, kdo to je a jaký k němu mají vztah.

8. Když vám ho něco připomene, jste rozlítostněná.

Stačí, když se na obzoru objeví něco, co vám připomene společně strávené chvíle a vaše nálada je jako na houpačce. Klidně jste schopná i rozplakat se, když jdete kolem restaurace, kam vás pozval na první rande.

9. Voláte mu všechny novinky.

Kdykoli se ve vašem životě stane něco důležitého, voláte nejdřív svému bývalému a vůbec si nedokážete představit, že byste mu novinky nesdělovala.

10. Nejste připravena randit s nikým novým.

Kolem vás je spousta mužů, kteří o vás projevují zájem, ale vy si zkrátka nedokážete představit, že byste kohokoli z nich měla po svém boku, nebo i ve své posteli. Na každém potenciálním náhradníkovi hledáte chyby a důvody, proč to s ním nezkusit.